Eurovizija 2011 (atrankos)

Islandai išsirinko pirmuosius finalistus

Islandija_atrankaPastaruosius 3 metus visuomet „Eurovizijos“ finale dainavusi Islandija, šiandien pradėjo savo atstovo paieškas šiųmetiniam konkursui. Šį vakarą penki dalyviai atliko savo kūrinius, tačiau tik dviem nusišypsojo sėkmė ir jie turės galimybę dar kartą pasirodyti finale:

  • Erna Hrönn Ólafsdóttir — „Ástin mín eina“
  • Haraldur Reynisson — „Ef ég hefði vængi“

Iš viso Islandijoje įvyks trys pusfinaliai, kurių metu  6 dalyviai išsikovos vietas finale. 24-tasis šalies atstovas bus išrinktas vasario 12 dieną.

Pusfinalio nugalėtojų pasirodymai:

Erna Hrönn Ólafsdóttir — „Ástin mín eina“

Haraldur Reynisson — „Ef ég hefði vængi“

5 Komentarai

  1. Erna tai tokia faina ir is sito pusfinalio manyciau viena is geriausiu buvo, nu bet Haraldur tai srr, ka jis veiks finale neaisku :DDD

  2. Nu nevarykit, patys islandai ji parinko 🙂 O Erna nustebino. Per pastaruosius 2 metus ji visada man atrode kaip paprasta back-up singer bet pasirodo turi gera balsa 🙂

  3. Visada pavydžiu toms šalims, kurios atrankoms palieka nedaug, bet pačių pačiausių atlikėjų – profų. Dainos žinoma gali patikti arba ne, bet nors pasirinkimas paprastesnis. Va čia tai suprantu, šeši finalistai ir to per akis. O Lietuvos Valinsko „žvaigždūnai” juk tik pasirodyti ateina, kad dar kvėpuoja.
    O dėl Islandijos, tai erna nekabina, paprasta lyrika, lauki kulminacijos…. ir nieko įdomaus, o haralduras – daugelį kartų matytas variantas, jokių įdomių variacijų.

Komentuoti