Eurovizija 2011 (atrankos)

Lietuvoje skelbiama atranka į 2011 metų „Eurovizijos“ konkursą

eurovizija-lietuva

Lietuvos Televizija kviečia atlikėjus teikti paraiškas nacionalinei atrankai į 2011 metų „Euroviziją“. Dalyviams taikomos standartinės konkurso taisyklės: daina privalo būti ne ilgesnė negu 3 minučių trukmės, neišleista ir neskambėjusi viešai iki 2010 m. rugsėjo 1 dienos. Visiems, scenoje pasirodysiantiems asmenims, tarptautinio renginio dieną turi būti sukakę 16 metų. Kaip jau įprasta, dalyvauti konkurse gali tik Lietuvos atlikėjai arba bendri lietuvių ir užsieniečių projektai. Dainos gali būti sukurtos ir užsienio autorių.

Komisija, perklausiusi gautus kūrinius, išrinks dalyvius, kurie pasirodys televiziniuose atrankos turuose. Jų datos bei eiga kol kas nėra skelbiami.

Nacionalinio finalo formatas bus panašus į matytą šių metų „Vaikų Eurovizijos“ atrankoje: trys daugiausiai taškų surinkę atlikėjai pasirodys dar kartą, o geriausią iš jų, kuris atstovaus Lietuvai Vokietijoje, išrinks komisija.

Norintys dalyvauti 2011 m. tarptautinio „Eurovizijos“ dainų konkurso nacionalinėje atrankoje, iki sausio 3 dienos Lietuvos Televizijai registruotu laišku turi išsiųsti:

1. Laisvos formos prašymą LRT vadovybei (nurodant  dalyvių vardus, pavardes, tikslias gimimo datas, kolektyvo pavadinimą, iš kokio miesto ar rajono yra kolektyvas, dainos pavadinimą bei autorių, kontaktus). Būtina nurodyti kelis kontaktinius telefonus ir elektroninio pašto adresus, nes dalyviai, su kuriais organizatoriams nepavyks susisiekti, bus išbraukti iš atrankos sąrašų.

2. Atlikėjų ir autorių gyvenimo aprašymus (CV).

3. Dainos tekstą.

4. Atlikėjų nuotraukas.

5. Dainos įrašą (CD).

Adresas:

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Muzikos redakcija
S. Konarskio g. 49
Vilnius

Papildomai nuotraukas ir dainos įrašą MP3 formatu reikia atsiųsti el. paštu rutgru@lrt.lt

Telefonai pasiteirauti: (8 5) 236 31 76,  (8 5) 236 31 77.

21 Komentarai

 1. As dar tikiu, kad Aiste dalyvaus atrankoje, nors jei neras tokios geros dainos kaip pereitais metais, o turbut tokios geros jau neras, tai matyt Ji pati nenori vaziuoti tik tam, kad vaziuot… Bet dar laiko yra.

  /Bevardis/

 2. Jei Aistė ir dalyvaus jos taip ar ne taip neišrinks, nes lietuviai visada padaro klaidingą sprendimą 😉

 3. Kad ir ras tokia ispudinga daina, lietuviai vistiek neisrinks jos, juk taip smagu ziuret i triusikus. absurdas. O lietuviai yra paprasciausiai gaidziai nelaimyngi

 4. Manau reikia rinkti kazka naujo,panasiai kaip vokieciai pernai nusiunte Lena,daina neispudinga,bet originali ir visiems suprantama.Paprasta ir efektyvu.Jei vel siusime Aiste ar Sasha,rezultatas bus toks kaip ligi siol.

 5. montvydo jau vieno siemet negales isrinkt,nebent su sasha son,nes jie kartu irasienja bendra kurini. 🙂

 6. Kaip atlikejas ir dainų kūrėjas labai patinka Sasha Song. Jegu bus įdomi Sasha Song ir D.Montvydo daina, balsuosiu tik už juos.

 7. O as lauksiu Monikos dainos ji visai panasejo savo pasirodymu i vokietaites ie finale visai gerai pasirode

 8. xRūta, deje, ne 🙁 išvis, AGAMA išsiskyrė, o Sati iki paskutinės minutės galvojo ar nešt paraišką, ar ne, nusprendė nenešti. 🙁

 9. Neduok Dieve, kas Saša Song patektų vėl. :[
  kniaukia jis, o ne dainuoja 🙁

 10. Tikiuosi, kad Natasha (tipo, Sasha) Song i finala nepateks, nes jis kaip ir visada gaidziu gieda ir nekada nieko normalaus.
  Jei sita ziopli paleis i eurovizija, lietuvele vel ciups paskutine vieta.
  Beja, kol lietuviai ir toliau scenoje verks, eurovizijoje tik paskutines vietas skins.
  Reikia, kad atsirastu chebra kuri gali sukurti ne tik zodzius, bet ir muzika uzvedancia, o ne taip, kai visada – snarglius meto.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.