Vaikų Eurovizija

Minske susirinko „Vaikų Eurovizijos“ dalyviai

jesc-scena-2010

Nuo šiandienos Minske startavo intensyvus pasiruošimas šeštadienį vyksiančiam „Vaikų Eurovizijos“ konkursui. Pirmąją dieną keturiolikos šalių atstovai filmavosi vinjetėms — trumpiems pusės minučių filmukams, rodomiems prieš dalyvių pasirodymus, bei kartu su Dmitrijumi Koldunu įrašė UNICEF kūrinį „A Day Without War“, kurį bendrai atliks po visų pasirodymų. Vakare šalies svečių laukia priėmimo vakarėlis.

Rytoj visi dalyviai paskirtu laiku išbandys ką tik užbaigtą, įspūdingą konkurso sceną. Antrosios asmeninės repeticijos vyks trečiadienį bei ketvirtadienį. Penktadienį jaunųjų atlikėjų laukia dvi generalinės renginio repeticijos.

Verta paminėti, kad dėl intensyvaus Aleksandro Rybako koncertinio turo, konkurso organizatoriai buvo priversti keisti planus. 2010 metų „Eurovizijos“ nugalėtojas dabar, vietoj dueto su Ksenija Sitnik, pasirodys kaip solistas. Tuo tarpu, atidarant šou, Ksenijai talkins kitas „Vaikų Eurovizijos“ prizininkas — Aleksėjus Žigalkovičius.

„Vaikų Eurovizija“ — jau šeštadienį 21.15 val. tiesiogiai per Lietuvos Televiziją. Renginys taip pat bus transliuojamas internetu.

Lietuvos atstovo Barto vinjetės filmavimas:

Video turas po Minsko areną:

4 Komentarai

  1. Panasu, kad baltarusai pasistenge, bus tikrai ispudingas sou, tik va gaila, kad Airijoje netransliuos…

  2. Arena na taip gerai, bet ta pristatinetoje tai tragiska ji mat negali sneketi kai vaiksto ir taip krizena saus su savo juokeliaisi ;D

  3. Tauras says:
    Lapkritis 16, 2010 0:07

    Panasu, kad baltarusai pasistenge, bus tikrai ispudingas sou, tik va gaila, kad Airijoje netransliuos…

    pala tai tu airijoj ???

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.