Kviečiame dalyvauti „Vaikų Eurovizijos“ spėlionėje
Iki „Vaikų Eurovizijos“ konkurso liko vos savaitė! Ta proga kviečiame Jus išbandyti savo intuiciją ir pabandyti atspėti, kaip Minske seksis jauniesiems atlikėjams. Dviems mūsų skaitytojams, teisingai atspėjusiems ir konkurso nugalėtoją, ir Lietuvos atstovo vietą, atiteks įsegami ženkliukai su Lietuvos „Eurovizine“ širdele.
Spėjimai priimami iki lapkričio 20 d. 20.00 val. Su laimėtojais susisieksime el. paštu.
.
SPĖJIMŲ PRIĖMIMAS BAIGĖSI
Jeigu abu teisingus spėjimus pateikusių žaidėjų bus daugiau negu du, tuomet nugalėtojai iš jų nustatomi burtų keliu. Jeigu mažiau negu du — nugalėtojai renkami iš skaitytojų, kurie atspėjo nugalėtoją bei tiksliausiai išprognozavo Lietuvos atstovo vietą.
Vienas asmuo gali pateikti vieną spėjimą.
Spėju, kad laimės Belgija, o Bartas liks 8 🙂
Įdomus terminas arba suklydote,nes euroviziją rodys 20 d.,o ne 21 d. 🙂
Balsavau uz Svedija 🙂 O Bartui skyriau 8 vieta.
Aš taip pat balsavau už Švedija 🙂 Na, manau, kad Bartas užims 7 vietą. Tai va 🙂
Maniau,kad laimės Švedija ankščiau,bet kažkodėl,kai perskaičiau vieną straipsnį,tai db galvoju,kad laimės Belgija,o Bartas užims 5 vietą
Rūta, koki straipsni?
Aš, kaip ir Ingrida balsavau už Švediją, o Bartui daviau 7 vietą 😀
o as Bartui pirma vieta daviau xDDDD o kas ten zino gal ims ir laimes ;DDD
1 vieta Belgijai, o Bartas mano manymu bus 4 😀
Ingrida – Ką žin dėl video peržiūros skaičiaus taip manau,nes kažkoks pan. straipsnis buvo ;D O be to ne vieną apklausą mačiau,kur Belgija pirmauja.
laimės niderlandai
bartas 10 vieta
Belgija laimes, Lietuva, deja, bus uz TOP10….
/Bevardis/
aš balsavau už tai kad švedija laimės o bartas liks 8 vietoje
Kodel taip nuvertinat Barta? Gal labiau reiktu pasitiket? Pateks i penketuka. Pamatysit!
O aš spėju, kad laimės Bartas. Ta švedija tai nesamonė. Ko jūs taip nepasitikit Bartu šaunuolis vertas pirmos vietos!!!! :*
as skiriau Lietuvai 1,kaip ir visada px gal kada atspesiu gi turi kadanors Lietuva laimet o as zenkliuka 😀
As spejau akd mes liksime 9 ir kad laimes Belgija 😉