Vaikų Eurovizija

Pasirodė Barto „eurovizinės“ dainos vaizdo klipas!

Atlikėjo Nojaus Bartaškos komanda, aktyviai besiruošdama už kelių savaičių vyksiančiai „Vaikų Eurovizijai“, pristato kūrinio „Oki-doki“ klipą. Dainą pristatančiame vaizdo įraše matome studijoje, apšviestoje keliais prožektoriais ir lazeriais, nufilmuotą Barto pasirodymą. Verta paminėti, jog ankstesnės Lietuvos atstovės — Lina Joy ir Eglė Jurgaitytė — į Europos vaikų dainų konkursą keliavo be vaizdo klipo.

Primename, kad Bartas „Vaikų Eurovizijoje“ pasirodys jau lapkričio 20 dieną ir savo kūrinį atliks pirmas.

10 Komentarai

 1. Ne kaip man tas klipas, geresnis vaizdas buvo per nacionalini finala ant scenos :DDD

 2. Na, gerai, kad rūbai vienodos spalvos, tik blogai, kad juodi, norėturi kokių tai batų, ar žalių pvz. 🙂

 3. Nieko nesimato, kur tas „stilistas“. Juodame fone juodais rūbais
  delfinų akcijoje baltais pūstais sijonais šokėjos apmautos, kas 2ia per nes1monė? šiandien per Labas sytas girdėjau, kad reginio tikslas – parodyti diskoteką. Čia net lazeriai nepadės
  Su PŪSTAIS SIJONAIS ir dar taškuotais? „Čiuku čiuku traukinukas“ įvaizdis čia vsai netinka!!!

 4. Balerinos dabar „scenoj madoj“, tai dar tik jų sijonų betrūko. Į prauskit į juos šokėjas išjunkit apšvietimą ir visiškas „valio“

 5. ziuriu lietuviai kaip visada ant savu varo dziaukites kad kazkas isvis uzsiima tuo nes tai uzima ir laika ir pinigus!!!!

 6. Gal ir neblogai visai 🙂 Bet kažkodėl manau,kad galėjo jis dainuot be to mikrofono 😀

 7. Man patiko. Faina daina.Tas klipas irgi geras Nereikia cia stumt….

 8. Ziauriai geras klipas. Issivaizduoju kiek cia pinigu reikejo. O jus kiti ant Nojaus nestumkit pasiziuretumem kaip jus patis padarytumet toki sou.

 9. Pati pradzia man labai patiko tik atrankoje sokejos geriau atrode. Mano nuomone, jeigu butu sokejos kaip per atranka butu tada viskas MLDC. Tie lazeriai ten labai tinka. ;))

Komentuoti