Vaikų Eurovizija

Eglė Jurgaitytė repetuoja „Vaikų Eurovizijos“ scenoje

Prieš pusvalandi baigėsi pirmoji Lietuvos atstovės Eglės Jurgaitytės repeticija. Kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašus.

Scenoje vyravo nedaug spalvų, fone pasirodė saulė, pagal ritmą plojantys delnai, dainos žodžiai ir pan. Lietuvos delegacijai peržiūrėjus įrašą, renginio organizatoriai iki kitos repeticijos bandys išpildyti prašymus ir pataisyti visus kameros bei grafikos netikslumus, kurių mes kol kas negalime matyti.

„Eurovizijos“ puslapių redaktoriai iš užsienio, stebėję repeticiją gyvai, apie Lietuvos pasirodymą pasisako teigiamai, bet šansus vertina ne vienareikšmiškai. Vieni sako, kad tai įsimintinas pasirodymas, kiti teigia, kad nedaug žiūrovų atiduos savo balsus būtent už Eglę, nes trūksta „kabliuko“ ar kulminacijos. Taip pat sutinkama nuomonė, kad rezultatą įtakoti gali prieš ir po Lietuvos pasirodysiančios šalys-favoritės Ukraina ir Makedonija.

Rytoj, 16.20 – 16.40 valandą Lietuvos komandos laukia antra repeticija, kurioje atstovai turi pasirodyti su galutiniais drabužiais. Nežinia ar tai pavyks, kadangi jokios informacijos apie pamestus lagaminus su reikalingais kostiumais dar nėra. Tikėkimės, kad blogiausiu atveju daiktai atsiras iki šeštadienio.

„Vaikų Eurovizija“ jau šį šeštadienį, 21.00 val. per LTV

Eurodienos komanda linki Eglei kuo didžiausios sėkmės, o kitus palaikančius kviečiame prisijungti prie mūsų pokalbių kambario:

2 Komentarai

  1. Tegul nenusisneka tie redaktoriai, kokio dar kabliuko? tai kur pas kitus tie kabliukai?

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.