Vaikų Eurovizija

Pirmieji „Vaikų Eurovizijos“ dalyviai — duetas iš Rusijos

volsebnyj-mikrofonPraeitų metų rugsėjį Rusijos transliuotojas sutelkęs visas pajėgas pradėjo jaunųjų atlikėjų, galinčių atstovauti Rusijai „Vaikų Eurovizijoje 2010“, paieškas. Po įvairių uždarų atrankos etapų, 20 dalyvių buvo pakviesti pasirodyti birželio pradžioje vykusiame nacionaliniame finale. Ten sėkmė nusišypsojo duetui iš Kransojarsko miesto — Lizai Drozd ir Sašai Lazinui. „Eurovizijoje“ dešimtmečiai pasirodys „Stebuklingo mikrofono“ vardu. Būtent taip vadinasi įstaiga, kurioje vaikai mokosi dainavimo bei scenos įgūdžių jau nuo penkerių metų.

Nacionalinės atrankos finale Liza ir Saša pasirodė pirmu numeriu. Už jų kūrinį „Boy and Girl“ savo balsą atidavė 11 % žiūrovų.

Rusija „Vaikų Eurovizijos“ konkurse dalyvauja jau nuo 2005 metų ir savo sąskaitoje turi iškovotas pirmą ir antrą vietas. Kaip seksis šiems atstovams, sužinosime lapkričio 20 dieną.

„Stebuklingas mikrofonas“ — „Boy and Girl“:


Šiandien paaiškės antroji konkurso daina — iš Ukrainos. Nuo 20.00 val. kviečiame stebėti nacionalinį finalą, paspaudus šią nuorodą.

10 Komentarai

  1. Nu, o aš ankščiau mačiau, o Eurodiena neparašė! 😀

  2. Jau žinau, kas atstovaus Ukrainai Vaikų Eurovizijoje. Tai Julija Gurska su daina „Mij litak“. 😀

  3. Nenoriu. Galiu prisivirti košės (dirbtine to žodžio prasme) berašydama, ir gyvenu ne Vilniuje, tai kam reik? 🙂

  4. man tai nepatynka >>>> ka zinauj ???
    toki bloga bet cia tyk mano nuomone,. as pvz.; nemegstu dainu kurios buna dviem kalbom .. nors cia tik viena fraze vartojama man ji nelaibaij skamba prie rusisku dainos zodziu >>>> …:P

  5. idomiaita mergaite labai maivosi jo man ir nepatikka diev galbob 1 rusu paskui vis kartojas boy and girls

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.