Vaikų Eurovizija

„Vaikų Eurovizijos“ dalyviai pasirodys po didžiuliais sparnais

vaiku eurovizijos scena 2010 vaiku-eurovizija-2010-scena2

Likus keturiems mėnesiams iki Baltarusijoje vyksiančio „Vaikų Eurovizijos“ konkurso, švedų kompanija „HD Resources“ viešai pristatė renginio scenos projektą. Kaip ir konkurso logotipe, pagrindiniu atspirties tašku čia tapo sparnai, keliantys aliuzijas į vaivorykštės formą.

Sparnų apsuptyje matysime net kelias apvalias scenas. Pagrindinė iš jų — didžiausia — jauniesiems atlikėjams bei jiems pritariančiam kolektyvui. Kitos, mažesnės aikštelės, skirtos vakaro vedėjams ir šokėjams, o pro mažiausias pakylas šalių atstovai po savo pasirodymų žingsniuos pas savo kolegas į šalia esantį „žaliąjį kambarį“. Pastarasis ilgą laiką išliks paslaptyje ir bus apšviestas tik prieš pat balsavimo rezultatų skelbimą.

„Norime surengti šiuolaikinį šou, kuris būtų įdomus ne tik vaikams, bet ir visai šeimai. Renginio metu bus naudojama daugybė spalvų ir šviesų. Norime, kad šioje scenoje vaikai pasijustų tikromis žvaigždėmis“, — teigė švedų kompanijos techninis direktorius Bo Walbergh’as.

„HD Resources“ jau dirbo su daugybe sporto ir pramoginių renginių, tarp kurių — 2008 metų suaugusiųjų „Eurovizijos“ konkursas Serbijoje ir „Melodifestivalen 2010“. Belieka tikėtis, kad jungtinė baltarusių ir švedų komanda lapkričio 20 dieną padovanos žiūrovams džiugų ir įspūdingą reginį.

vaiku-eurovizija-2010-scena0

Pagal interfax.by pranešimą
Nuotraukos: Olgos Artiševskajos (interfax.by)

4 komentarai

  1. Gražiai atrodo ir nežinau , gal kažkiek primena sceną Rygoje , Latvijoje per 2002 euroviziją 🙂

  2. man tai nuotraukuose toks „Slavenski bazar“ scenu stilius :DDD bet atrodo visai nieko :DD

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.