Eurodiena.lt

„Eurodienos Apdovanojimai 2010“: metų šou (reginys) ir metų staigmena

„Eurodienos Apdovanojimai 2010“ — tai projektas, skirtas „Eurodienos“ skaitytojams, neatsižvelgiant į šių metų „Eurovizijos“ rezultatus, įvertinti ir išrinkti tai, kas renginio metu buvo geriausia. Daugiau informacijos apie apdovanojimų eigą rasite, paspaudę čia.

Judame toliau ir tikimės, kad nepatingėsite išrinkti nominantus dar dviejose kategorijose.

Metų šou (reginys): tai apdovanojimas už įspūdingiausią vaizdą scenoje. Į šou sąvoką įeina viskas: choreografija, judesys, pirotechnika, šviesos, drabužiai, įvairi įranga ir t. t. bei tam talkinantis kamerų darbas.

[polldaddy poll=“3470768″]

Metų staigmena: tai staigmena teigiama prasme. Tarp šios kategorijos nominantų vieta tiems, iš kurių prieš konkursą nesitikėjote nieko gero arba nieko ypatingo, tačiau tiesioginio eterio metu sulaukėte žymiai geresnio pasirodymo negu tikėjotės.

[polldaddy poll=“3470781″]

5 Komentarai

 1. Sou: Azerbaidzanas (nzn, lbj man patiko ju choreografija, safuras apranga ir vis visum), Gruzija (nu nesitikejau, kad bus toks vaizdas scenoje, bet man patiko), Svedija ( po sveicaro, makalines ir visisko nesupratimo, anna buvo tikra atgaiva, ramus ir nuosirdus pasirodymas)
  Staigmena: Baltarusija (man patiko si daina tik nesitikejau, kad ji pateks i finala, bet dekui Dievui, pateko), Rumunija (patiko si daina ir seip, bet tikrai nebuciau pagalvojes kad jie uzims 3 vieta), Svedija (cia buvo pati didziausia staigmena seip metais is blogosios puses, dar iki dbr negaliu kaip anna galejo nepatekti ir kaip ta komisija galejo ja taip nusmigdyti :?)

 2. Šou : Graikija , Gruzija , Prancūzija , Slovakija bei Turkija 🙂
  Staigmena : Na , paskaičius aprašyma (Tarp šios kategorijos nominantų vieta tiems, iš kurių prieš konkursą nesitikėjote nieko gero arba nieko ypatingo, tačiau tiesioginio eterio metu sulaukėte žymiai geresnio pasirodymo negu tikėjotės.) Tai kogero būtų : Rusija , bei Slovėnija . Iš šių šalių nesitikėjau visiškai nieko , tačiau po pasirodymų , man ir dinos kiek labiau pradėjo patikti 🙂

 3. Metų Šou : Azerbaidžanas(nors chereografija man atrodė tragiška, visa kita labai neblogai), Švedija (švieselės pirma mintis, kuri krenta pagalvojus apie Anna, tikrai puiki mintis), Graikija(Kai iš dainos geriausia yra šūkis „OPA“, tai manau šią dainą gelbėjo tik ŠOU), Makedonija (Repeticiją žiūrėjau gal 10 kart dėl šokėjų 🙂 ), na ir dar į top5 norėjau įtraukt Danija bei Moldova…

  Metų Staigmena : Nors čia siūloma balsuoti už teigiamos dalykus(galbūt bus ir neigiama nominacija), bet staigmena man tapo Armėnija ir dainos pradžia pavadinimu „pažiūrėkit kokie mano papai“, va čia tai tikrai staigmena. O jei rimčiau šiais metais neatradau stebuklo, galbūt perdaug domėjausi viskuo, tad viskas praslinko kaip ir turėjo būti. Belgija ir Ukraina turbūt nustebino iš gerosios pusės, taippat Danija nustebino iš gerosios pusės, nes buvo kalbama, kad nepadainuoja gyvai, bet sudainavo labai gerai. Taippat Moldova su patekimu į finalą, maniau pirmi pasirodydami nepateks į finalą, bet pateko ir daugkam manau paliko gerą įspūdį, nors man klausant įrašą per ausinuką labiau patinka, nei live dainavimas. Ar Vokietijos laimėjimą galime laikyti sėkme? Nemanau.
  Šie metai, deja, nebuvo tokie sėkmingi. Nei Patricijos Kaas, nei Sandros Nurmsalu, nei Vanilla Ninja nei dar kalnas staigmenų kurių sulaukdavom kasmet.

  /Bevardis/

 4. Rumunija, Gruzija, Turkija ir Armėnija padarė geriausius šou. Ypač Rumunija 😉

  Staigmena? Belgas.

 5. Geriausias sou buvo Prancuzijos, Serbijos ir Turkijos pasirodymai, o staigmena laikau puikia Milano dainike 😀

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.