Eurodiena.lt

„Eurodienos Apdovanojimai 2010“: metų daina ir metų pasirodymas

„Eurodienos Apdovanojimai 2010“ — tai projektas, skirtas „Eurodienos“ skaitytojams, neatsižvelgiant į šių metų „Eurovizijos“ rezultatus, įvertinti ir išrinkti tai, kas renginio metu buvo geriausia. Daugiau informacijos apie apdovanojimų eigą rasite, paspaudę čia.

Pirmąją dieną kviečiame jus balsuoti už metų pasirodymo ir metų dainos nominacijas.

Metų pasirodymas: Europos žiūrovai geriausiu pripažino Vokietijos pasirodymą, tačiau Jūs galite turėti visai kitą nuomonę. Apdovanojimas skiriamas už pasirodymo „Eurovizijos“ scenoje visumą, vadovaujantis bendru dainos, atlikimo bei vaizdo ekrane įspūdžiu. Šiai bei kiekvienai kitai nominacijai kviečiame pasirinkti iki 5 kandidatų.

[polldaddy poll=“3446121″]

Metų daina: tai nominacija vien tik už kūrinį. Siūlant kandidatus šioje kategorijoje, reiktų atsiriboti nuo to, ką matėte scenoje ir prisiminti tik dainos įrašą. Įvertinkime dainos autorių, aranžuotojų ir atlikėjų bendrą darbą.

[polldaddy poll=“3446217″]

6 komentarai

  1. Nu tai aisku as tai kaip pastovei visur uz Safura :DDDDD Bet nepastebejau kad galima uz kelis balsuoti :DDD Tai buciau dar rpie dainos pridejes: svedija, gruzija ir vokietija, o prie pasirodymo: moldova, gruzija ir slovakija :DDD

  2. Pasirodymas : Graikija , Gruzija , Prancūzija , Turkija bei Vokietija
    Daina : Belgija , Švedija , Turkija , Ukraina , Vokietija 🙂

  3. Pasirodymas: Prancūzija, Izraelis, Serbija, Turkija.
    Dainikė: be jokių abejonių tik Ovo je Balkan! 😀 kam įdomu, tai Milanas turi labai smagią dainą Face. Pažiūrėkit klipuką 🙂

  4. Pasirodymas :: Serbija, Turkija , Prancūzija.
    Daina :: Serbija . SERBIJA . serbija . SeRbIjA. :))* Gal dabar visi supras už ką turėtų balsuot („Ovo je Balkan“). <3*

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.