Eurovizija 2010 (renginys)

Pirmoji prancūzų repeticija

prancūzija_repeticija

prancūzija_repeticija1

Indrek Galetin (EBU) nuotr.

Vieną energingiausių pasirodymų šiemet paruošė prancūzai. Be Jessy Matador scenoje buvo dar penki žmonės. Scena buvo apšviesta vos keliomis neryškiomis šviesomis. Tuo metu, kai vaikinas dainuodavo žodį „Allez“, šis švystelėdavo fone.

Kūrinio metu atlikėjai ne tik dainavo, tačiau ir daug šoko (galime net neabejoti, kad išmokti sudėtingą choreografiją prireikė nemažai laiko). Net ir daug judėdami, visi sugebėjo neblogai atlikti ir dainavimo partiją.

Ar po pernai žymiosios Patricios Kaas užimtos garbingos 8-tos vietos, prancūzai neapsiriko, išsiųsdami mažiau patyrusį atlikėją, sužinosime jau greitai.

22 Komentarai

 1. Pagaliau sulaukiau France repeticijos 😀 Ta merga su savo cypiančiu balsu viską gadina.Reikėtų čia švelniau dainuot.Gal per tv viskas kitaip skambės,bent jau tikiuosi.O šiaip labai faina daina,užvedanti,ir šokis nerealus,ir dainininkas super.

 2. siemet isvis didysis ketvertas tikrai pasistenge, prancuzu ir vokieciu labai geros dainos,anglu nelebai tik,bet ruostasi su spo,ispanu ir nieko

 3. nu kaip sokejui tai visai gerai tik reik dar poros repeticiju tada bus kaulas ir merginos mikrofona pritildyti :)) o seip saunu 🙂

 4. Cool, nuotaikinga daina ir saunus pasirodymas. Tikrai prancuzai neapsiriko issiusdami juos. 🙂

 5. Šaunuoliai prancūzai 🙂 Daina užveda, atlikėjas fainuolis -viskas labai nuotaikinga.

 6. labai graži daina, bet nelabai gražiai sudainavo 🙂
  Dar reikia padirbėt prie vokalo 🙂

 7. Pagaliau sulaukem ir prancuzu – niekur nebuvo ideta video kaip jie gyvai dainuoja 😀
  siaip pats pasirodymas patiko, tik merginos vokalas nekaip skamba.

 8. to Kristina – jei nekenti „nigerių“, tai ESI rasistė, tai KAIP tu dar gali nekęsti ir rasizmo? turbūt nežinai žodžių reikšmės..

 9. Super ;D Kai pirma karta dainą išgirdau iškart pagalvojau ką jie scenoje darys ir tikrai nustebimo ;D

Komentuoti