Eurovizija 2010 (renginys)

Vėjo plaikstomos Aliošos pasirodymas

ukraina-repeticija-aliosa-2-1

ukraina-repeticija-aliosa-2-2

Giel Domen (EBU) nuotr.

Antroji šiandien į sceną žengia Ukrainos atstovė Alioša. Mergina scenoje pasirodo viena, taip prikaustydama žiūrovų dėmesį vien į savo stiprų vokalą bei melancholiškai energingą kūrinį „Sweet people“.

Pasirodymo pradžioje atlikėja vilki juodos odos apsiaustą su gaubtu, kurį galiausiausiai nusimeta ir lieka tik su kreminės spalvos suknele, papuošta dramatiškais raudonais kirpčiais. Įspūdžiui sukurti, nuo pirmo dainos priedainio įsijungia galinga vėjo mašina, talkinanti pasirodymui iki paskutinės sekundės. Kūrinio finalą lydį dinamiškas baltos bei raudonos spalvos apšvietimas.

Ar Aliošai pavyks sužavėti žiūrovus bei komisiją, sužinosime jau ketvirtadienį antrojo pusfinalio metu. Ukrainos atstovė pasirodys aštuntu numeriu.

Repeticijos ištrauka:

13 Komentarai

  1. viena geriausiu siais metais,gera daina,geras atlikimas,dainininkes balsas nuostabus,ji tai ko seniai reikejo eurovizijai.saunuole finale 99 % bus.

  2. Daina graži, bet scenoje neatsiskleidžia. Žodžiai yra labai savotiški, todėl galėtų padaryti ką nors įdomesnio. Mačiau vaizdo klipą, man labai patiko.
    Jos balsas puikus.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.