Eurovizija 2010 (renginys)

Į sceną žengia lenkai

lenkai

lenkas

Indrek Galetin (EBU) nuotr.

Atėjo metas savo antrąją repeticiją pradėti ir Lenkijos atstovams. Šį kartą visi dalyviai apsivilkę sceniniais rūbais. Marcin vilki elegantišką kostiumą, o šokėjos – tradiciniais drabužiais.  Pasirodymas, galima sakyti, nesiskiria nuo pirmosios repeticijos, tik dainos pabaigoje vienai šokėjų nuplėšiami rūbai. Tai, matyt, paaiškina, dėl ko atlikėjai rankose laikė obuolius: krikščionybėje jie simbolizuoja nuodėmę.

Nuo pusfinalių atsiradimo pradžios, lenkai į finalą pateko tik dukart. Ar šiemet bus trečiasis, sužinosime jau antradienį.

15 Komentarai

 1. apgailetina daina 😀 kazka bande link balkanu padaryt, bet gavosi po polskie 😀

 2. Gavosi taip, kaip jie ir norejo – po polsku. Ju folkloras nieko nera blogesnis uz balkanu, o tu nepaganink lenku kalbos, jei nemoki, tai ir narasyk! Balsas, zinoma, silpnokas, bet ka dabar padarysi…

 3. >> 6

  aik aik, lenku kalbos puoselėtojas atsirado 😀 įsižeidė mat 😀

 4. O gal as mazas vaikas:), maziems vaikams juk neuzdrausta dometis eurovizija:):), be to, jei kas nors kazka ne taip pasako lietuviskai, juk irgi pyksti, ar ne?

 5. Man nusišvilpt, kas kaip kalba. 🙂 Svarbiausia, kad aš kalbu taisyklingai ir nekritikuoju jų dėl to, kad jie nemokšos.

  O čia esmė tame, kad kimbi prie tų, kurie yra visiški nemokšos (prielinksnio link netaisyklingas taikymas, lenkiškos kalbos nemokėjimas ir jos vartojimas, beraštystė: „eik“). Kaip sakoma, duok durneliui kelią… patikėk, neverta kovoti su tokiais… :)))

 6. Andriau, jeigu galima, noreciau suzinoti, kurio puse palaikai, kritiko ar mano, ir ka turi omeny vadindamas „durneliu“, nes nelabai suprantu:) Jeigu nesunku, parasyk.

 7. Daina nebloga, įsimintinas priedainis ir pasirodymas. Manyčiau, į finalą turėtų patekti.

Komentuoti