Eurodiena.lt

Turime trečiąjį viktorinos nugalėtoją

Šiandien, spalio 28 dieną, buvo surengta trečioji „Eurodienos“ viktorina. Apie 40 dalyvių pasiryžo praleisti net tris valandas, atsakinėdami į įvairiausius klausimus apie „Eurovizijos“ konkursą. „Eurovizijos“ gerbėjai varžėsi ne tik žiniomis bet ir greičiu, kadangi taškai iškeliaudavo tik pirmiems, atsakiusiems teisingai.

Patekti į antrą etapą sunkų nebuvo. Kai kuriems pakako atsakyti tik į du klausimus.

Antrame etape kova tapo aršesnė, nes iš dešimties dalyvių į pusfinalius turėjo patekti tik keturi dalyviai. Ketvirtąjį dalyvį nulėmė tik paskutinysis klausimas.

Pirmoji pusfinalio kova tarp Justo (Jūrų skreplys) ir Tomo baigėsi pastarojo pergale rezultatu 4-2

Antrojoje kovoje po trijų klausimų serijos teisingų atsakymų nesulaukta. Dalyviams uždavus dar po du klausimus, laimėjusi rezultatu 2-1 į finalinę kovą žengė Loručiukė.

Finale abu dalyviai žengė petys į petį — po penkių klausimų serijos rezultatas buvo 3-3. Tomas ir Loručiukė atsakė į visus paskui pateiktus klausimus. Kai mūsų klausimų bazėje liko tik vienas klausimas, turėjome rezultatą 6-6. Į paskutinįjį klausimą pirmas teisingai atsakė Tomas. Būtent jam iki kitos viktorinos suteikiamas „Eurodienos“ „Eurovizijos“ eksperto titulas.

Sveikiname laimėtoją ir dėkojame visiems dalyviams. Tikimės, kad tai buvo ne paskutinė viktorina.

Rezultatai:

1) Tomas Raskevičius

2) Laura (Loručiukė)

3) Justas, Andrius

2 Komentarai

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.