Eurovizija 2010 (renginys)

Repetuoja jaunoji Švedijos atstovė

Švedija_repeticija

Švedija_repeticija2

Alain Douit (EBU) nuotr.

Viena iš jauniausių šių metų „Eurovizijos“ dalyvių švedė Anna Bergendahl šiandien taip pat turėjo savo pirmąją repeticiją.

Dainos pradžioje scenoje atlikėja buvo viena ir grojo gitara. Prasidėjus antrajam posmui, mergina atidavė muzikos instrumentą ir už jos pasirodė dar penki vokalistai.  Scenoje dominavo raudona spalva. Priartėjus kūrinio kulminacijai, į mėlyną bei baltą pasikeitė visos šviesos.

Beveik viso pasirodymo metu buvo įjungtos vėjo mašinos, tačiau jos netrukdė Annai nepriekaištingai atlikti dainą „This is my life“.

Verta paminėti, kad dar jaukesnę atmosferą Švedijos pasirodymo metu antrajame pusfinalyje kurs 35 000 raudonai šviečiančių lazdelių, kurias turės beveik visi arenoje būsiantys žiūrovai.

28 komentarai

 1. Tarp pirmuju sesiu ji viena geriausiu, o po jos pasirodo temperamentingi rytieciai, kuriu pasirodymai labai stiprus ir Euroviziniai, todel si dainele vargu, ar pateks i finala. O siaip paklausyti grazu, bet kaip Eurovizijai permazai pastangu, kaip ir is kitu vakarietisku valstybiu.

 2. Man patinka shi daina ir visai nesvarbu, ar ji laimes, ar ne. Aisku, butu geriau, kad neliktu neivertinta. Jos daina ir balsas yra kitokie, daina skamba labai GYVAI, o tai ypac rysku sioje butaforijos pasakoje. 🙂
  Well done, Anna!

 3. Man ir kažko trūksta..Bet nežinau,ko…
  Ir šiaip apšvietimas,mano nuomone,yra per blankus.
  Nepaisant to.manau,pamatysime šią dainą finale.
  Gooo Annna 🙂

 4. Nors labai jauna, bet dainuoja labai gerai, o ir daina graži. Į finalą turėtų patekti.

 5. Gal is bedos penkiolikta bus, bet i finala ji pateks nebent ziuri deka. Daina tai nieko, bet per jos pristatyma uzmigti galima. Be to, po jos Safura ir Aliosha dainuos, tad nublanks.

 6. Zodzius ji kure pati, kiek zinau. Teko skaityti interviu ir ji papasakojo, jog ji sukure tuos zodzius grizusi is savanorystes Indijoje. Todel daznai ji jaudinasi dianuodama savo daina, nes mate ten ir gero, ir blogo. 🙂

 7. Na rimtai, taip graziai, naturaliai ir maloniai viskas atrodo ir klausosi, jog turetu aukstai prasmukti. 🙂
  Beje, Anna savo kelione Eurovizijos lentelese prades nuo 6 pozicijos, kaip ir Alexas pries metus. 😉

 8. Grazus ir skoningas dainos pristatymas. Visai kaip Islandija praejusiais metais. Tikiu, kad jai pasiseks buti geriausiuju tarpe. 🙂

Komentuoti