Eurovizija 2010 (renginys)

Izraelis žiūrovus bandys papirkti nuoširdumu

Harel_skaat_1repeticija2

Harel_skaat_1repeticija

Alain Douit (EBU) nuotr.

Trečiasis antrojo „Eurovizijos“ pusfinalio metu į sceną lips Harel Skaat. Jeigu prieš tai dainavusi armėnė žiūrovų širdis bandys laimėti stipriu pasirodymu ant scenos, tai Izraelio atstovas pasirinko visiškai kitokį būdą sužavėti publiką, tai — geras, paprastas, bet nuoširdus dainos atlikimas.

Scenoje Harel’iui padeda du pritariantieji vokalistai bei vyriškis, sėdintis prie juodo fortepijono. Izraelio atstovai pasirinko juodos — baltos spalvos drabužius, kas prideda rimtumo atliekamai dainai. Aplink vyrauja tamsios spalvos, daugiausia juoda ir mėlyna, o blyksinčios šviesos kuria žvaigždėto dangaus įvaizdį.

„Eurovizijos“ scenoje hebrajų kalba atliekama daina „Milim“ laikoma viena šio konkurso favoričių. Pastaraisiais metais į pirmąjį penketuką dažniausiai patekdavo anglų kalba atliekamos dainos, bet 2007 metais Serbija įrodė, kad publiką galima papirkti nuoširdumu ir paprastumu ir visiškai nesvarbu, kokia kalba skamba daina. Ar tai pavyks padaryti ir Harel’iui — belieka nuspręsti Jums.

Repeticijos akimirka:

10 Komentarai

  1. vistiek iš Izraelio visų laikų geriausia buvo Shiri Maymon ir ji tada buvo verta pergalės. Šiemet kažkaip bent ant scenos, tai jis prapuola, kaip ir mūsų Sasha pernai.. 😉 Bet aišku bus aukštai vien dėl to, kad Izraelis 🙂

  2. Nemanau, kad šis atlikėjas bus aukštai tik dėl to, kad tai yra Izraelis. 🙂

    Na o pakomentuoti Harel pasirodymą gali vos vienu žodžiu — Įspūdinga 🙂

  3. aš turėjau omeny, kad jau ir taip bus aukštai, o jei dar taip gerai vertinamas tai gal ir top3 bus 😉

  4. Iš tiesų, pirmąkart išgirdus šią dainą, man nepatiko. Tačiau kuo toliau, tuo labiau ji man ėmė patikti. Šiandien aš manau, kad ši daina verta patekti į finalą 🙂

Komentuoti