Eurovizija 2010 (renginys)

Lenkija paruošė liaudies ir šiuolaikinės kultūros kokteilį

lenkija-repeticija

lenkija-repeticija22

Indrek Galetin (EBU)

Pirmadienio repeticijų maratoną užtikrintai pradėjo Lenkijos atstovas Marcin Mrozinski. Dramatišką kaimynų šou lydi tamsiai mėlyni atspalviai bei „žvaigždėto dangaus“ efektas. Į sceną taip pat nusileidžia balto audeklo juostos.

Šokis šiame pasirodyme yra bene svarbiausias dalykas. Visas tris minutes nepaliaujamai juda ne tik šokėjos, bet ir pritariančios vokalistės, kurių pagrindinė — 2003 metų Lenkijos atstovė „Vaikų Eurovizijoje“ — Katažyna Žuravik. Tuo tarpu atlikėjo veido išraiška, ko gero, toks sumanymas — yra agresyvi bei pikta.

Vienu iš pasirodymo akcentu tapo… obuoliai, simbolizuojantys kažką, ko, matyt, žiūrovai taip ir nesupras. Ar įmantri choreografija gražiai atrodys televizijos ekranuose, pamatysime jau po savaitės.

Turint omeny vokalą, Lenkijos atstovai savo darbą atlieka puikiai.

Repeticijos ištrauka.

7 komentarai

  1. „Antradienio repeticijų maratoną užtikrintai pradėjo Lenkijos atstovas“ – siandien pirmadienis 😀 :D:D Siaip patiko lenkijos pasirodymas :):)

  2. jėga! ;D patiko.
    o obuoliai, manau, šiaip populiarus dalykas Lenkijoje – gal koks nacionalinis vaisius, mm?;DD gi visur tik juos ir pardavinėja, tad vienu šūviu – du zuikiai. ;D

  3. Iš ties labai maloniai nustebino. Paskutinį kartą kai girdėjau juos gyvai dainuojant, tai vokalai buvo…švelniai tariant prasti. Tačiau dabar tiek Marcinas, tiek back’ai dainavo puikiai. 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.