Eurovizija 2010 (renginys)

Prie mikrofono — Estijos atstovai „Malkolm Linkoln“

estija-repeticija

estija-repeticija2

Indrek Galetin (EBU) nuotr.

Tretieji išbandyti „Telenor“ arenos į sceną išsiruošė estai. Jų pasirodyme taip pat neišvysime margų spalvų, tačiau bendras vaizdas turėtų būti pakankamai šviesus. Galima numanyti, jog prie kolektyvo pasiruošimo prisidėjo ir choreografas, nes atlikėjo Robin’o nerūpestingi judesiai, kuriuos matėme nacionaliniame finale, tapo kur kas tvarkingesni. Vaikinui scenoje pritaria keturių vokalistų choras bei prie pianino prisėdęs kitas dueto narys Madis.

Nepriekaištingas vokalas teikia vilčių, jog kūrinys „Siren“ žiūrovams paliks gerą įspūdį.

Repeticijos ištrauka:

13 Komentarai

 1. Pagaliau kažkas įdomesnio. Iš ties Estija šiemet turi neįprastą dainą, kurią sugebėjo puikiai čia perteikti. Tikrai šaunuoliai ir sėkmės jiems pusfinalyje ir labai tikėtina, kad ir finale 🙂

 2. T O B U L A I !!! Nesuprantu , kaip galėjau būti toks durnas ir kai Estija išrinko galvoti , kad čia crap… Ko gero bus geriausia šendienos repeticija 🙂 ESTONIA TO FINAL!!! Mylim.

 3. 3 numeris – ESTIJA.

  Daina, kaip ir Rusijos labai skirtingai vertinama ir visko gali būti. Daina energingesnė ir labiau „krentanti į akis“ nei Rusijos pasirodymas(po kurio ir bus ši daina), tad tai šiektiek bus naudinga. Grįžtam prie to pačio, tai tik 3 pasirodymas, dėl to bus „prarasta“ dalis balsų iš žiūrovų. Visgi komisija gali padėti šiam pasirodymui.

  Ką „kalba lažybų bendrivės?
  bwin : 1.85 (1.85)
  Unibet : 1.85 (1.85)
  Triobet : 1.60 (2.20)
  Orakulas : 1.60 (2.20)
  Topsport : 1.55 (2.25)

  Mano verdiktas : Nesu apsisprendęs dėl šios dainos, rizikinga. 55%, kad daina pateks į finalą. 1.75 (1.95) (koef)

  Ekspertas /Bevardis/

 4. Man asmeniškai ši daina labai patinka, geras vokalas, savita dainavimo maniera bei tas muzikinis fragmentas, kuris sukelia nostalgiją – Super Mario.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.