Eurovizija 2010 (dalyviai)

„MaNga“ vokalistas nualpo scenoje

maNgaGrupės „MaNga“ vokalistas Ferman Akgul nualpo užvakar vykusiame koncerte Stambule. Norint ištirti sveikatos būklę, atlikėjas naktį praleido ligoninėje. Gydytojai praneša, kad jo būklė stabili, grupės turas po Europą tęsiasi.

„MaNga“ koncertavo viename Stambulo barų, kai netikėtai grupės lyderis Ferman Akgul nualpo ir nustojo kvėpuoti. Ferman kolegos išsigando, kad atlikėją galėjo ištikti širdies smūgis, tad jis buvo skubiai nugabentas į ligoninę.

Tikėtina, kad incidentas nutiko dėl nuovargio, mat grupės ruošimosi „Eurovizijai“ tvarkaraštis yra itin įtemptas. Kolektyvas neseniai lankėsi Vokietijoje, Olandijoje, Šveicarijoje ir Rumunijoje, vakar turėjo pasirodyti Bulgarijoje, o ateinančiomis dienomis — Graikijoje, Azerbaidžane.

24 Komentarai

 1. jam viskas gerai ir yra 😉 tik jis ejo pasitikrink nes jautesi blogai bet dabar viskas super ir tes savo tura toliau ir cia ne taip ziauriai kaip azerbaidzianas kur eini tik matosi jos nuotrauka nervina <_< tokia ji pasikelus ziauriai nekenciu… siemet patinkanti daina nelaimes tai dar labiau nervai ima ;D

 2. i loove him!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i hope he will be ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i love, love, becouse he always will be in my heart!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD KISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS

 3. As ji tiesiog dievinu 🙂 Is proto varo tas Fermanas …..labai grazus vaikinas 🙂

 4. Kad grazus, tj tiesa, „varantis is proto“;D Bet jau ne vaikinas, 30m…;D
  Dia : laki fantazija ;DD neymanoma kad jis butu tavo xDDD

 5. Man tai grupe puiki ir vyrukai faini ;DD Siaip daugiausiai i aki krito Ferman gal todel, kad jis prieki ir daugiausiai fimuojamas, nz bet grazus tikrai ;DD Visada eurovizijoj buna graziu vaininu akims paganyti ;DD funny. I love it.. P.s. gal kas zinot i LT MaNga neatvarys? jei taip, tai kada ?? ;DD Thanks !!

 6. Tikrai galėtu būti žymiai jaunesnis, afigienai gražus.. <3 . <3

 7. Ziauriai grazus tas Ferman, tik galetu 10 metu but jaunesnis, bet taip tai grynas turkas, nespaprastai GRAZUS!!!! Nerealios ju dainos. Galejo jie laimeti, nes jie milijona kartu geresni uz ta vokiete Lena.

 8. kad grazus tai zinoma,ir ziauriai,bet kad jau uzimtas to „roboto“… ;))D

 9. Blm, toks gražus tas Fermenas, negaliu, tegul būna jaunesnis, kabinčiau. ;DDDD

Komentuoti