Gyvenimas po Eurovizijos

Gatvės muzikos dieną „4FUN“ dalyvaus kaulų čiulpų donorystės renginyje

Šį šeštadienį — Gatvės muzikos dieną — Lietuvos atstovai 2007 m. „Eurovizijoje“ grupė „4FUN„ prisijungs prie kaulų čiulpų donorystės akcijos „Būk geras!“ organizuojamo renginio „Būgnai už gyvybę“ ir surengs gyvą akustinį koncertą  „Boom Boom Terasoje“ (Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus kiemelyje, Vilniaus g. 41, Vilnius). Renginio metu visi geros valios žmonės bus kviečiami tapti kaulų čiulpų donorais.

„Gatvės muzikos dienoje bet kuriuo atveju būtume dalyvavę, — sako grupės lyderė Julija Ritčik, — tai labai smagi šventė, pripildanti Lietuvos miestų gatves muzikos garsų ir suteikianti kiekvienam žmogui galimybę ne tik pasiklausyti įvairiausios muzikos, bet ir pačiam tapti muzikantu bei kūrėju. Tačiau šiemet ypatingai džiaugiamės, galėdami savo muzikavimą skirti svarbiai akcijai ir prisidėti prie kaulų čiulpų donorystės agitavimo kampanijos. Jau keleri metai esu neatlygintina kraujo donorė, tad dabar apsisprendžiau tapti ir kraujo čiulpų donore.“

Kraujo čiulpų  donoru ketina tapti ir grupės „4FUN“ būgnininkas Laimonas Staniulionis. Renginio programoje jis pasirodys ne tik su grupe, bet ir renginio „Būgnai už gyvybę“ vadovo kompozitoriaus, multiinstrumentalisto Tomo Dobrovolskio perkusijos projektuose.

„Akcija „Būk geras!“ yra labai svarbi — bet kuris, tapęs donoru, gali išgelbėti kito žmogaus gyvybę. O nuo žingsnio donorystės link mus dažnai skiria tik informacijos ir laiko stoka. Tad labai smagu, kad ir savaime šaunios Gatvės muzikos dienos veikla plečiasi ir susijungia su kitomis svarbiomis akcijomis – šiuo atvėju, gyvybiškai svarbiomis tiesiogine žodžio prasme,“ – sako „4FUN“ lyderė Julija.

Akcijos „Būgnai už gyvybę“ klipas:

 

Prenumeruoti
Pranešti apie
guest

1 komentaras
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Just@s
Just@s
prieš 13 metus

Gražu 🙂

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.