Eurovizija 2010 (renginys)

„Lauros & The Lovers“ kūrinio autorius Lietuvai prognozuoja vieną iš aukščiausių vietų

Švedų portalas „Sourze“ publikuoja prodiuserio, kūrinio „Little by little“ teksto autoriaus, William’o ‘Billy’ Butt’o straipsnį, kuriame apžvelgia Lietuvos kelią „Eurovizijoje“, ateities perspektyvas konkurse ir muzikos situaciją šalyje. Štai kelios ištraukos:

Prieš penkerius metus parašiau straipsnį, kuriame spėjau, kad Lietuva vieną dieną laimės „Eurovizijos“ dainų konkursą. Iki šiol tai dar nėra įvykę, bet, kaip pastarojo dešimtmečio nuolatinis Baltijos šalių kultūros stebėtojas, supratau, kad šios šalies kelias į „Eurovizijos“ pergalę yra šiek tiek ilgesnis ir sunkesnis negu maniau. (…) Manau, greitu metu ateis ir Lietuvos eilė. Esu įsitikinęs, kad pamatysime „Eurovizijos“ finalą Vilniuje per ateinančius keletą metų.

(…)

Šių metų Lietuvos „Eurovizijos“ daina greičiausiai gali sulaužyti nusistovėjusias tendencijas ir apversti ankstesnes Lietuvos nesėkmes.  (…)  Šių metų Lietuvos „Eurovizijos“ daina yra tokio tipo, kuris visus mus gali nustebinti. Tai nenuspėjama, o grupė InCulещ, vadovaujama kolumbietiškos kilmės lietuvio, gali būti bet kokia, tik ne nuobodi. Todėl jie ir laimėjo šalies nacionalinį konkursą, ir tai greičiausiai yra priežastis, kodėl Lietuva gaus gerą vietą „Eurovizijos 2010“ dainų konkurse 2010.

Visą straipsnį skaitykite „InCulto“ „Facebook“ puslapyje, paspaudę čia.

11 Komentarai

 1. Nemanau,kad būsim..Dar viena užsieniečių pastalionė.
  Oi,labai toli mums dar iki to išsvajoto top 3..

 2. Niekaip nenuspesit kas laimes kas bus top 3. Visada viskas buna kitaip nei manot 🙂

 3. cia ner ka spet danija , vokietija , azerbaidzianas , turkija , izraelis visi laisvai top 10 ir is tu 5 kazkuris laimes

 4. ir praeitais metais galim sakyt atspejau top 3 mano buvo
  1. Norway
  2. Azerbaijan
  3. Iceland

  O Buvo
  1. Norway
  2. Iceland
  3. Azerbaijan
  Aisku Sitie Metai Lievesni Tai Tikrai Sunku Nustatyt Top 3 =P Ypac Kaip Daugelis Gyvai Nepadainuoja

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.