Eurovizija 2010 (renginys)

„Eurovizijos“ flashmob’as bus perkeltas į kitą dieną

Dėl lėktuvo katastrofos Smolenske, per kurią šeštadienio rytą tragiškai žuvo Lenkijos prezidentas bei arti šimto jį lydėjusių asmenų, Lietuvos Vyriausybė kitą savaitę ketina skelbti gedulą.

Balandžio 12 d. Vilniaus Katedros aikštėje turėjęs įvykti „Eurovizijos“ flashmob šokis dėl šios priežasties yra nukeliamas. Patikslintos informacijos laukite pirmadienį.

.

15 Komentarai

 1. uzuojauta Lenkijai,Seimui,Prezidentui jo zmonai,kariuomenes vadams,uzsinieciu reikalu ministrui,ir visiems kitiems zuvusiems,labai gaila didele uzuojauta seimoms ir artimiesiems 🙁

 2. Die, vakar pravaikščiojau, kaip zombis. Lenkija viena iš mano mėgstamų šalių, o kai čia dar šitaip nutiko.. pareiškiau draugams iš Lenkijos didelę užuojautą, o jie vargšai vis dar patikėti negali.
  Na tikiuosi įvyks greitu laiku flashmob’o šokiai 😉

 3. Didelė užuojauta Lenkams . .
  O aš tik dabar sugalvojau , kad dalyvausiu flash mobe , tai šaunu , bus daugiau laiko pasimokyti 😉

 4. Dėl valstybinio gedulo šiandien “Eurovizijos” flash mob akcija neįvyks

  Šiandien, t.y. balandžio 12 dieną, 19 val. Katedros aikštėje planuota tarptautinė „Eurovizijos“ flash mob šokio akcija neįvyks.

  Tokį sprendimą LRT priėmė Lietuvai paskelbus trijų dienų gedulą dėl šeštadienį įvykusios Lenkijos prezidento L. Kaczynskio ir su juo skridusios valstybinės delegacijos lėktuvo katastrofos.

  Anot Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovo Audriaus Giržado, flash mob akcija bus nukelta į artimiausią savaitgalį.

  Taigi sekite naujienas Zebra.lt portale ir sužinokite naują paskirtą laiką. Visus užsiregistravusius informuosime laišku.

 5. Būtų idealu, jei flashmob’as vyktų 4-dienį, nes 5-dienį ir savaitgalį jau praneša lietų ir šaltą orą, o 4-dienį dar bus šilta. Taip kad organizatoriai galėtų greičiau pranešti datą, o dar ilgiau nebegalim laukti, norim šokti! 😉 O ir neaišku, kada vėl orai tokie gražūs bus.

 6. Ką tikrai galėtų padaryti, tai nepranešti paskutinę dieną. Daug kas nori atvažiuoti iš kitų miestų, aš ir jų tarpe. Kadangi kelionė ilga, tai reik susiplanuot.. Būtų gaila nepadalyvauti vien dėl informacijos stokos, šokis jau išmoktas… Manau visi ne vilniečiai, man pritartų. 😉

 7. Martyna, žinoma. Aš nesuprantu išvis kodėl tiek mažai informacijos iš organizatorių. Jau visi žino, kad gedulas tęsis iki 3dienio vakaro, orų prognozė visai savaitei yra internete, tai kokios kliūtys paskelbti datą???

 8. kur uzsiregistruoti norint dalyvaut flashmob’uose? pvz kas organizavo lietuvoje flashmob’a?

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.