Eurovizija 2010 (renginys)

„Eurovizijos“ flashmob šokio vilniečius mokys Šarūnas Kirdeikis

Jei norite sudalyvauti „Eurovizijos“ flashmob’e, bet neturite noro mokytis šokio judesių savarankiškai, kviečiame į Lietuvos Televizijos fojė (S. Konarskio g. 49), kur nuo šio vakaro kasdien 18.00—19.00 val. visus entuziastus mokys choreografas Šarūnas Kirdeikis ir jo šokių studijos „LAB“ šokėjai. Užsiėmimai vyks dvi savaites be išeiginių dienų (išskyrus švenčių dienas).

Plačiau skaitykite zebra.lt straipsnyje.

Savarankiškam šokio mokymuisi skirtais pamokėles rasite ankstesniame mūsų straipsnyje.

14 komentarų

  1. Bet kokiu atveju, visi norintys sudalyvauti galite išmokti šokio judesių savarankiškai ir tiesiog filmavimo dieną atvykti į Vilnių 😉

  2. jega! sia savaite negalesiu, bet kita savaite bandysiu atvaryt ;D
    p.s pamokos nemokamai? 🙂

  3. O tai dar bus pamoka ta diena kai filmuos, nes bus daug tu kur is kitu miestu atvaziuoja, tai butu liux pries filmavima visiem susokt :)))

  4. Inculto yra pats tinkamiausias variantas eurovizijos konkurso dalyvavime,tas eurovizijos konkursas yra savotiškas pavasarinis crazy šou,ir tokie kaip Mierūnas,Pilvelytė kiti rimtuoliai besistengiantys sužavėti savo balso stygų intonacija šitam pavasariniame gaivališkame renginyje visiškai netinka.Kad ‘Inculto’ nusimovė kelnes ir parodė savo šoumeniškus blizgančius triusikėlius yra superinis variantas, kuris beja ir atitinka eurovizijos konkurso tematika.Kokia vieta užims tokia bus gerai,svarbu kad ‘Inculto’ sudalyvaus eurovizijoje ir tai yra svarbiausia.Linkiu visai ‘Inculto’komandai visokeriopos sekmės !

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.