Fanai

„Antro šanso“ konkurse Lietuvai atstovaus Evelina Sašenko

evelina-sasenkoTarptautinis „Eurovizijos“ gerbėjų tinklas OGAE, kaip ir kasmet, rengia „Antro šanso“ konkursą (OGAE Second Chance Contest), skirtą išrinkti geriausią nacionalinių finalų dainą, kuri nepateko į didžiosios „Eurovizijos“ sceną. Kiekvienos šalies OGAE klubo nariai renka savo atstovą — jų manymu geriausią pasirodymą, neskaitant laimėtojo, ir taip jam suteikia savotišką antrą šansą.

OGAE Lietuva narių sprendimu, mūsų valstybei atstovaus sėkmingai nacionalinės „Eurovizijos“ scenoje su kūriniu „For this I’ll pray“ sužibėjusi Evelina Sašenko. Kovoje dėl bilieto į Oslą dainininkė nusileido tik grupei „InCulto“ ir Aistei Pilvelytei.

Ankstesnės mūsų atstovės Aistė Pilvelytė (2008 m.) ir Rūta Ščiogolevaitė (2009 m.) nebuvo aukštai įvertintos, tad tikėkimės, kad trečias kartas „Antro šanso“ konkurse nemeluos.

Pernai „Eurovizijos“ gerbėjų palankumą pelnė šiųmetinė Islandijos atstovė Hera Björk. Prieš metus ji dalyvavo ne savo gimtinės, bet Danijos nacionalinėje atrankoje.

Priminame, kad konkurso metu atlikėjai niekur nevyksta. Balsavimas rengiamas remiantis pasirodymo nacionaliniame finale vaizdo įrašu.

Evelina Sašenko — „For this I’ll pray“:

27 komentarai

 1. Man susidaro toks įspūdis, kad Aistė yra ignoruojama, stūmiama iš konkursų. Įdomu, kodėl siunčiama trečios vietos nugalėtoja, o ne pirmos? Nieko prieš neturiu Sašenko, džiaugiuosi, kad ji dalyvaus, bet pasiteisinimas dėl ko nesiunčia Aistės, nes ji dalyvavo ir nepasisekė, labai neskaniai kvepia. Bilanas irgi ne iš pirmo karto laimėjo, antrą kartą jį įvertino žiūrovas, nes jį jau pažinojo.

 2. Pataisymas- kodėl siunčiama trečios vietos nugalėtoja, o ne antros? Dar papildysiu, kad visą laiką jaučiau, kad komisija specialiai skyrė Inculto pirmą vietą, kad tik Aistė neužimtų pirmos vietos.

 3. Nesupūtok čia taip 😀
  Gal yra tokia taisyklė,kad 2-ą kartą negali tas pats žmogus vykti 😉
  O šiaip tai smagu dėl Evelinos.
  Kiek laiko žmonės galės balsuoti ir kada bus žinomi šio konkurso rezultatai? (;

 4. To Ana ——> Aistes nesiunciame del to, kad OGAE lietuvos nariai nublasavo labiausiai uz Evelina.
  Seip lbj tikejausi kad vaziuos AGAMA, bet ir evelina nebloga 🙂

 5. Riciukasxxx, aš ir sakau, kad jaučiu Aistės atžvilgiu kažkokį lietuvos komisijų boikotą, ir sakau, kad nors ir džiaugiuosi už Eveliną, ji yra gera dainininkė, bet toks neteisingumas Aistės atžvilgiu, jos ignoravimas, kvepia labai neskaniai ir todėl kelia pasipyktinimą. Nebent pati Aistė atsisakė dalyvauti, tada būtų visai kitas reikalas.

 6. Ana —-> OGAE nariai nubalsavo ir ji liko trecia, po AGAMOS.
  Miroslovai ——-> O tai kodel lietuvai reikejo isrinkti iki balandzio 1d.?

 7. Kas tie OGAE nariai, gal galima pavardėmis? Įdomu, kurie taip nemėgsta Pilvelytės, kad stengiasi net į šitą konkursą jos neprileisti. Nori nenori, bet aš matau tyčinį Pilvelytės „nusodinimą“.

 8. Ką jūs čia svaikstat ? Aistė liko trečia OGAE narių balsavime , antra – AGAMA kuriai pritrūko vos 5 taškų iki pergalės ;( ir joks čia ne aistės ignoravimas..

 9. Man jau ne pirma kartą atrodo, kad čia kažkas ne skaidriai, jau kelintus metus iš eilės išrenka ne tai ką turėtų. Niekada ši Evelina tiek fanų neturėjo, o dabar štai paėmė ir surinko daugiau taškų už Agamą ir Aistę. Keista.

 10. Nu,nu jūs ir pavarot..Neišsiuntė,reiškias,buvo vertesnių šitam konkurse dalyvaut…Dabar suvarysit su žemėm OGAE kolektyvą vien todėl,kad Aistės neišsiuntė…Lygiai taip pat elgiatės ir su Inculto.. Gėda,tikrai gėda.. 🙁

 11. Kas labai nepatenkinti , va jums išsamus rezultatai :
  1. Evelina Sasenko 174
  2. Agama 170
  3. A. Pilvelyte 148
  4. Sasha Son&Nora 100
  5. R. Kirilkinas 40
  6. Amberlife 28
  7. Merunas 20
  8-9. M Linkyte 16
  8-9. Eden 16

 12. Duokite pavardes tų, kurie specialiai žlugdo Plivelytę, „didvyrius“ turime žinoti.

 13. o tai yra taisykle antro sanso konkurse 2 karta dalyvauti negalima mo jau zinoma kad svedijai atstovaus Eric Saade su daina (Manboy) uz ji balsavo

 14. Jeigu būtų taisyklė, kad negalima antrą kartą atstovauti, tai Pilvelytės balsavimo sąraše išvis nebūtų. O už Pilvelytę nebalsavo, todėl, kad jai pavydi grožio ir talento, ypač incultininkai, t.y. nekultūrininkai.

 15. Ne tik Lietuvai reikeia iki Balandzio pirmos isrinkti atstova – sis deadline galioja visoms salims.

  O Pilvelytes nelaimejime nematau nieko neskaidraus – Evelina yra fresh, todel manau ja ir isrinko. Siaip skaiciuodamas balsus galvojau, kad laimes Agama, bet tik keliu tasku pritruko.

  Patikekit, nera cia jokio neskaidrumo 🙂 Kam, idomu, yra interesas neissiusti Aistes i fanu konkursa, kuris vyksta tik tarp tam tikru zmoniu grupiu, ir praktiskai neiseina i viesuma? Nejuokaukit…

 16. O kas sako, kad dėl neskaidrumo, kaži ar tik Nu nepasakė tiesos- pavydas.

 17. 🙂 O ko cia pavydet. Supuvusio veido makiazo ir neislygintos sukneles? 🙂

  Kalbat, lyg pati Sashenko butu balsavus sitam konkurse…

 18. „Supuvusio veido makiazo ir neislygintos sukneles?“

  Iš kur taip įžiūrėjote, gal su mikroskopu tyrinėjote? O kodėl kitų nepatyrinėjote? Kodėl, pavyzdžiui, Sašenko atrodo daug vyresnė negu yra, ar tik ne makiažas kaltas?

 19. O kam man kitus tyrineti, jeigu cia didziausia diskusija eina apie nuskriausta Pilvelyte, apie jos tycini ignoravima ir neskaidru OGAE balsavima jos atzvilgiu?

  Zinai, gal geriau apie ora pasnekam 🙂

 20. Noriu tik pasakyti, nežinau kas daro tą atranką, bet prastas skonis tų atranką atliekančių asmenų – Evelina nelaimės, nieko naujo neparodys pasauliui su savo daina/ Paprasta lyrinė dainelė ir tiek

 21. O jau OGAE konkursus laimi labai originalios, idomios ir pasauli nustebti priverciancios dainos… Come on!

 22. Koks skirtumas ką LT išrinko, Švedai su Eric Saade laimės.
  Berniukas- saldainiukas,
  Pasirodymas- efekingas,
  Daina- paprasta ir užkabinanti.

  Charizmos nors vežimu vešk…

 23. Na, išrinko Sašenko ir nematau tame didelio vargo. Žinoma, galėjo būti Pilvleytė, bet ji jau „dalyavavo“ OGAE konkurse su „Troy on fire“ (viena geriausių jos dainų, mano manymu) ir užėmė neaukštą vietą. 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.