Eurovizija 2010 (renginys)

Dešimtyje Europos miestų bus surengtas „Eurovizijos“ flashmob’as

flashmobasSu šūkiu „Share the moment“ (Dalinkis akimirka) „Eurovizijos“ organizatoriai kviečia žmones aktyviai įsilieti į renginį. Konkurso kūrybinė grupė artimiausiu laiku išrinks dešimt Europos miestų, kiekviename kurių šimtai ar net tūkstančiai žmonių susiburs ir atliks vieną paprastą šokį pagal specialiai šiam įvykiui paruoštą Norvegijos grupės „MADCON“ kūrinį „Glow“.

Skirtingose vietose vykstantys flashmob’ai bus nufilmuoti ir sumontuoti į vieną, kuris gegužės 29 dieną bus parodytas „Eurovizijos“ finalo metu. Tuo metu 18 tūkstančių žiūrovų, stebinčių renginį „Telenor“ arenoje, atliks šokį gyvai.

Kas yra flashmob’as?
Tai grupė žmonių, kurie susirenka kokioje nors viešoje vietoje, įsimaišo tarp kitų ir sinchroniškai padaro kažką neįprasto; tai tęsia kelias akimirkas ir lyg niekur nieko išsiskirsto.

Flashmob’as jau įvyko Reikjavike bei Barselonoje, tačiau vis dar liko 8 miestai. Tie, kas nori, kad įvykis būtų surengtas jų šalyje, yra kviečiami prisijungti prie „Facebook“ grupės, kurioje bus paskelbtos visos susijusios naujienos.

„Norime dalintis „Eurovizijos“ dainų konkursu, ne tik transliuoti.“ — teigia renginio organizatoriai.

„Eurovizijos“ flashmob’o pamokėlė (1 iš 4 dalių):

8 komentarai

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.