Eurovizija 2010 (dalyviai)

Serbija nusprendė, kas vyks į Oslą

milan_stankovic_4Vakar pasibaigusiame nacionaliniame Serbijos „Eurovizijos“ finale šalies gyventojai išrinko atstovą, kuris gins šalies garbę Osle.

Šiemet atranka vyko visiškai kitaip nei mes esame įpratę matyti vykstant Serbijoje. Šiemet, vietoj „Beovizijos“ turo, buvo išrinkti trys atlikėjai, kurie rinkosi iš trijų serbų kompozitoriaus Gorano Bregovićiaus specialiai šiam „reikalui“ sukurtų dainų. Šių dainų pavadinimai buvo laikomi paslaptyje ir paaiškėjo tik vakar.

Taigi nors nacionaliniame finale varžėsi viso labo trys atlikėjai, tačiau šou tikrai nebuvo trumpas. Jame pasirodė begalė buvusių „Eurovizijos“ atstovų: Marija Šerifovič, Jelena Tomaševič, Marko Kon, Severina bei kiti.

Po kiekvieno finalininko du kartus atliktų pasirinktų dainų, žiūrovai trumposiomis SMS žinutėmis nusprendė, jog į Norvegijos sostinę jų šalies vėliavą verčiausias vežti Milanas Stankovičius, Osle atliksiantis dainą „Ovo je Balkan“.

Milanas gimė 1987 m. rugsėjo 9-ają dieną Belgrade. Yra baigęs medicinos mokyklą.

Serbija pasirodys pirmajame “Eurovizijos“ pusfinalyje, pirmojoje jo dalyje.

Milanas Stankovičius — „Ovo je Balkan“

11 komentarų

  1. Nu vat užkabino. Jei dar nematyčiau kas dainuoja ti iš viso būtų puiku 🙂 Serbai bus aukštai 🙂

  2. Manau jie liks nesuprasti,laikausi nuomones,jog jie mums nera dideli konkurentai,o ir dainu ju nera jau tokia panasi,kaip dauguma kalba 🙂

  3. geras balkanų style gabalas 😀 ko čia norėt ? visgi kažkas išsiskiriančio ;D ir nėra ką lyginti su lietuviais.. čia užvedantis ritmas ir melodija svarbiausi, o ne trauzeriai ;D

  4. man ta vieta patinka kur įstojimas į posmą „Ėėėėėėė-ė-ė-ė-ė-ė-ė-ėėė“ 😀

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.