Eurovizija 2010 (dalyviai)

Estija: Malkolm Linkoln and Manpower 4

estija

Iš Baltijos šalių Estija paskutinė rinkosi savo atstovą. Sausio pradžioje žiuri paskelbė 10 dalyvių sąrašą, kurie pretendavo laimėti kelialapį į Oslą.

Šį vakarą po įnirtingo finalo pagaliau paaiškėjo, kas sulaukė didžiausio estų palaikymo ir gins šalies garbę „Eurovizijos“ dainų konkurse — tai Malkolm Linkoln and Manpower 4 atliekama daina „Siren“.

Didžiausia kova vyko tarp Malkolm Linkoln and Manpower 4 ir Lennos Kuurmos, kuri 2005 metais jau yra dalyvavusi šiame konkurse, bet tuo metu atstovavo Šveicarijai su grupe „Vanilla ninja“.

Tiek žiuri, tiek žiūrovų balsų laimėtojai sulaukė didžiausių balų (iš viso 22: 12 iš žiūrovų, 10 iš komisijos). Antroje vietoje likusi Lenna surinko tik 18 balų (8 iš žiuri, 10 iš žiūrovų balsavimo).

Įdomu tai, kad Malkolm Linkoln and Manpower 4 į „Eesti laul“ finalą pateko „atsitiktinai“ — sausį paskelbtame sąraše šio pasirodymo nebuvo. Bet, dėl taisyklių pažeidimo pašalinus vieną iš atlikėjų, komisija pasiūlė šiems atlikėjams. Ir, regis, nesuklydo — dainą „Siren“ galėsime išgirsti pirmajame „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalyje.

14 komentarų

 1. na estų daina tai labai prasta. tikrai nuvylė jie šiemet mane. tikriausiai į finalą estai šiemet nepapuls 🙂 na sėkmės kitąmet.

 2. žiauriai gera daina, įdomi, savotiška, o balsai kokie, tiesiog tobula. mūsų pusbroliūkaj neformalaj, kajp visada;D

 3. Nuvylė mane estai šiemet. Daina visiškai nepaliko įspūdžio :((

 4. Gerokai nuvylė… Bet manau paskutiniai neliks. Bendram kontekste turėtu atsirasti gerbėjų 🙂

 5. Profesionalus ir gražus atlikimas (:
  Solisto balsas taaip žavi.
  Bet šiaip manau,sunku bus estams patekti į finalą..

 6. lena turejo vaziuoti ji geriausia ninja o estai suklydo bent siustu piret jarvis ir jos grupe disko4000

 7. Man Tai Super Seip Labiau Tikeciau Kad Cia Kokiu Latviu Is Estu Nieko Panasaus Negirdejau Tokia Mistiska Faina Daina Tik Pasirodymas Gan Sudinas =]

 8. Daina super! pati geriausia is visu tu euroviziniu, begalo originali, aisku ne tas kvailas eurovizinis formatas, bet kam to reikia! jei jie ir nebus pirmose vietose, tai bent jau issiskirs. Atlikimas labai savotiskas, uzburia besiklausant ir atlikejo balsas labai zavus, tikrai iskirtine daina, nesulyginsi su kitu saliu dainomis, nes ten kai paklausai tai jau ir bloga pasidaro nuo tu nuvalkiotu lyriniu dainu apie meile.

Komentuoti