Šokių Eurovizija

Naujienos iš „Eurovizijos Šokių Konkurso“

Nuo liepos 4 dienos Lietuvoje prasidės atranka į pirmąjį „Eurovizijos Šokių Konkursą“, vyksiantį rugsėjo 1 dieną  Londone. Tuo tarpu kai kurios šalys jau išrinko savo atstovus.

Išsamias konkurso taisykles lietuvių kalba, kurias pateikė Lietuvos sportinių šokių federacija, galite atsisiųsti paspaudę čia.

Birželio 8 dieną, žiūrovai balsuodami išrinko, kad Ukrainai konkurse turi atstovauti šalies šokių čempionai Ilja Sidorenko ir Julija Okropiridze. Šešios poros tiesioginio eterio metu atliko 3 šokius. Nuo antros vietos nugalėtojai atsiplėšė tik 84 balsais. Jau tris metus kartu šokantys 22 metų Ilja ir 18-metė Julija taip pat yra dalyvavę prieš kelis metus Kaune vykusiame šokių konkurse.


Švedijos televizija TV4 jau patvirtino, kad jų šaliai atstovaus panašaus į
„Lietuvos šokių dešimtuką“ šou, kuris pasibaigė balandžio mėnesį, nugalėtojai Cissi Ehrling ir Martin Lidberg. Cissi yra 23 metų neprofesionali šokėja. o 11 metų už ją vyresnis Martin yra ką tik imtynininko karjerą baigęs sportininkas.


Birželio 30 dieną, Vokietijoje įvyks nacionalinė atranka į „Eurovizijos šokių konkursą“. Į ją jau atrinktos tris poros (iš kairės į dešinę):

– Komediantė ir „Šokių ant ledo“ nugalėtoja Ruth Moschner bei Lotyno šokių atlikėjas Sergey Pluyta

– Buvęs grupės „Modern Talking“ narys Thomas Anders ir profesionali šokėja Sofija Bogdanova

Aktorė, panašaus šou į „Lietuvos šokių dešimtuką“ laimėtoja Wolke Hegenbarth ir Allan Frank – profesionalus šokėjas

Savo atstovus dar anksčiau išrinko Airija. Jais tapo Mikas Doneganas and Nikolė Byrne.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.