Eurovizija 2010 (renginys)

„Euroviziją 2010“ padės stebėti smagi trijulė

eurovizija-2010-vedejai

Iki „Eurovizijos“ likus 80-čiai dienų, konkurso šeimininkė Norvegijos televizija atskleidė renginio vedėjų vardus. Pusfinalių ir finalo scenoje matysime: Nadią Hasnaoui (46 m.), Haddy N’jie (30 m.) bei Erik’ą Solbakken’ą (25 m.).

Vaikinas nuo 2005 metų veda vaikams skirtas laidas, o Nadia televizijos „virtuvėje“ pluša jau du dešimtmečius. 2004 metų lapkritį ji vedė Norvegijoje vykusį „Vaikų Eurovizijos“ konkursą. Haddy (nuotraukoje per vidurį) yra dainininkė ir žurnalistė. Pastarąją savo veiklą mergina plėtojo dirbdama žinių laidoje bei rašydama straipsnius žurnalams.

NRK vykdomojo prodiuserio Jon Ola Sand teigimu, organizatoriai įsitikinę, jog šiai talentingai ir patyrusiai trijulei puikiai seksis.

Verta paminėti, kad Haddy su Erik’u atidarys renginius, o likusį laiką leis atlikėjų „žaliajame kambarėlyje“. Tuo tarpu, Nadiai atiteko atsakomybė už balsavimą, kuris šiemet vyks jau nuo paties pirmo pasirodymo.

„Eurovizijos“ dainų konkursas tiesiogiai iš Oslo — gegužės 25, 27 ir 29 dienomis.

3 Komentarai

  1. Iš tiesų smagiai atrodo, iš prisistatymo girdisi, kad anglų ir prancūzų kalbomis kalba gerai ir bus tikrai puikūs vedėjai.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.