Eurovizija 2010 (atrankos)

Ukraina išsirinko savąją dainą

5_16Šįvakar Ukrainoje vyko nacionalinės „Eurovizijos“ finalas „Final Nacional vidboru PKE-2010“. Jo metu buvo išrinkta daina, kuri skambės antrajame „Eurovizijos“ pusfinalyje. Dar gruodį išrinktasis Ukrainos atstovas Vasilijus Lazarovičius atliko visas penkias pateiktas dainas, iš kurių komisija bei žiūrovai išrinko tą vienintelę.

Kol buvo skaičiuojami balsai, savo „eurovizines“ dainas atliko Armėnijos, Gruzijos,  Bulgarijos bei Azerbaidžano atstovai. Pastaroji — Safura — sudainavo vieną iš trijų kūrinių, kurį galbūt atliks ir Osle.

Po kiek mažiau nei poros valandų, paaiškėjo, kad į Oslą Ukrainos atstovas „vešis“ dainą „I love you…“. Šis kūrinys patiko ir daugumai komisijos narių.

Vasilijus Lazarovičius — „I love you…“:

7 Komentarai

  1. nesuprantu kas siemiat darosi su tom lyrinem dainom 😀 krc kas bus siemet lietuvos triumfas??? : butu nuostabu… o sita daina per daug lyriska vos neuzmigau :-/ man nepatiko, nors is bedos klausysiu, o beda bus tai eurovizija 😀

  2. kakutis. Va matot, mielieji, aiste ten butu stoga nunesus, o jus kazkoki cirka paleidot, nepraeisim mes i finala tikrai

  3. galiu sporinti, kad šiemet ir laimės lyrinė daina… 🙂

  4. O Lietuva turės ką paveikti toje eurovizijoje. O gi prikelti miegančius ;D

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.