Eurovizija 2010 (atrankos)

Ko tikėtis iš pirmojo „Eurovizijos“ pusfinalio?

Šįvakar LRT studijoje buvo surengtas pirmasis Lietuvos nacionalinės atrankos į „Euroviziją“ pusfinalis, kuris šeštadienį 21.30 val. bus transliuojamas Lietuvos Televizijos eteryje.

Scenoje vienuolika atlikėjų pasirodė tokia tvarka:

 1. Kafka, Rūta ir „Kivi“
 2. Mino
 3. Monika Linkytė
 4. Gabrielė
 5. „Avenue Acoustic“
 6. Imantas
 7. ONSA
 8. Daina Bilevičiūtė
 9. Sasha Song ir Nora
 10. Urtė
 11. Aistė Pilvelytė

Juos vertino penkių narių žiuri:

 • Linas Rimša — kompozitorius, kūrinio „Strazdas“ muzikos autorius, 2009 metų Lietuvos komisijos tarptautinėje „Eurovizijoje“ narys
 • Dainininkė Neda Malunavičiūtė
 • „LATGA-A“ atstovas, kompozitorius Mindaugas Urbaitis
 • Muzikologas, radijo stoties „Opus 3“ vadovas Darius Užkuraitis
 • Prodiuseris Jonas Vilimas

Komisijos balai bus laikomi paslaptyje iki pat šeštadienio, kuomet susumavus žiūrovų balsus, paaiškės 3 finalistai. Būtent tiek atlikėjų ar grupių kiekvieną savaitę gaus progą pasirodyti didžiajame finale.

Įdomu tai, kad eterio metu bus parodyti tarpiniai balsavimo rezultatai. Be to, skambinti ir siųsti SMS žinutes, palaikydami savo favoritą, galėsite jau nuo pirmojo pasirodymo.

Nors LRT turi net du atstovus komisijoje, televizija pasilieka papildomą teisę savo nuožiūra į finalą deleguoti iki trijų atlikėjų, tad kovo 4 dieną galėsime rinktis iš 9–12 kandidatų.

Pačius nekantriausius kviečiame pažiūrėti Alfa.lt fotoreportažą.

22 komentarai

 1. Manau verčiausi žengti į finalą yra Kafka, Rūta ir „Kivi“,Sasha Song ir Nora,Aistė Pilvelytė

 2. viskas cia aisku kas iseis – 1. vieta – Aiste Pilvelyte 2. vieta – Sasha Song ir Nora 3. vieta – Kafka,Ruta Ivi 😉 net nereik speliot

 3. TAIP! Ji nedainavo o klyke. Kas per nesamone pasakyta J. Vilimo “ Neziurekit i sukuosena, neziurekit i apranga ( kaip ir tipo lieva ) daina gera. Kur ten jau tas gerumas? Kad daug rekimo ? Ir cia jau daina? Nei melodijos normalios, gal fonograma idomesne, ne pigiakas, o ji tai manes nesuzavejo. Aij. Nei vaizdas, nei garsas. Nenoriu.

 4. Sasha ir Nora, nelinkiu jums sėkmės. Jūs tikrai neverti Eurovizijos šiemet. Nors pasirodymas buvo geras, bet manau, kad daina Eurovizijoje visiškai paskęstų.

 5. LRT jau tendencingai tiesiog iš pat pradžių formuoja nuomonę, kad verčiausia atstovauti Lietuvai – Aistė Pilvelytė.

 6. Monika ir visa tavo kompanija jūs mane sužavėjote, vienas iš geriausiai skambėjusių pasirodymų, po Aistės ir Dimos, nors jam koją pakišo naparnikė Nora su savo vokalu, jei komisija to neįvertins tai žinokite kad jiem meškos ausį numynė arba čia jau babkės savo žaidimą žaidžia.

 7. Nepatinka man lrt komentarai del Pilvelytes. Jokia ten daina. Nieko naujo, jokio sou, jokio nuosirdumo, Pilvelyte apsikabinus mikrafona atrode, kad tuoj miegos, bet prisiminus vis „uzdainuodavo“. Tik ne siemet jai vaziuot. Geriau tegul siemet pamiega. Gal kitais bus geriau. Nusivyliau. Pirmas pusfinalis tai toks nelabai man. PAziuresim ka antram parodys. Truputi baisu, jei ir vel nieko gero. 🙁

 8. Tik Pilvelyte ir niekas kitas/reikia siusti tik talenta ir tik tirka talenta o ne toki kaip Kafka ar panasus kurie tik praejo dainuoti televizijoje.Sahsa Song jau buvo jo nebereikia.
  Aiste turi balsa isvaizda ir talenta ji profesonale.Reikia galu gale suprasti mums Lietuviams kad eurovizija ne viku darzelis ir ne naujokams ji skirta.
  Linkiu Aistei Pilvelytei tik sekmes ir balsuokime uz ja mieli tautieciai.Kad nebutu vel geda.Leiskime Aistei parodyti save ir ka ji gali,kad ji irodytu kad neveltui tiek metu kovojo atrankoje.Sekmes Visiems.

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.