Eurovizija 2010 (dalyviai)

Kiprui atstovaus Jon Lilygreen & „The Islanders“

jonVieningu komisijos ir žiūrovų sprendimu, Kipro garbę „Eurovizijoje“ gins 22 metų Jon Lilygreen ir „The Islanders“ kolektyvas. Kipro atstovai antrajame konkurso pusfinalyje atliks kūrinį „Life looks better in spring“.

Nacionaliniame finale dalyvavo devyni uždaru komisijos sprendimu išrinkti dalyviai. Tarp jų — po penkerių metų į tarptautinę renginio sceną bandęs sugrįžti Constantinos Christoforou. Šįkart jis liko antras.

Jon Lilygreen yra britas, tačiau tai neprieštarauja taisyklėms. Kipro nacionalinis transliuotojas reikalauja, kad tik dainų autoriai būtų iš Kipro.

„Life looks better in spring“ — tai paprasta baladė, pasakojanti apie jausmus, kuriuos kiekvienas kažkada patyrėme — apie išsiskyrimą, išdavystę, vienatvę, pabaigą. Ir viltį.“ — pasakojo atlikėjas.

Jon Lilygreen & „The Islanders“ — „Life looks better in spring:

Antros vietos savininko — Constantinos Christoforou pasirodymas:

8 komentarai

  1. Ši daina per gera Eurovizijai. Labai profesionalu, gražu, ne banalu ir iš Kipro;D

  2. Ziauriai patiko, as jau turiu savo favorita siais metais. Jaucias, kad Jon Lilygreen atiduoda visa save. Saunuoliai 🙂

  3. JIs pats tox nesvejkaj grazu rrrrrrrrrr o dar tas balsas ta dajna o dieve mirstu ;DDDDD******************** AS JY ISIMYLEJAU!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDD

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.