Eurovizija 2010 (dalyviai)

Norvegijai atstovaus lyriškasis Didrik!

DidrikPo kelias savaites trukusių atrankų ir „antrojo šanso“ laidos, pagaliau lauktasis finalas, kai daugelis nekantravo ir nenustygo vietoje — o kas gi šiemet atstovaus „Eurovizijos“ konkurse šaliai šeimininkei Norvegijai?
Finalo pradžioje gan netradiciškai buvo pateikta visą Europą sužavėjusi „Fairytale“ — pradžioje buvo rodomi vaizdai iš įvairių Europos kampelių, kur įvairaus amžiaus žmonės dainuoja šią dainą, tik vėliau scenoje pasirodė Alexander Rybak.
Dėl galimybės atstovauti varžėsi net 8 atlikėjai (du iš jų gana gerai žinomi, tai — Maria Haukass Storeng, 2007 metais jau atstovavusi Norvegijai šiame dainų konkurse ir iškovojusi gan aukštą vietą finale, bei pernai metų Švedijos atrankos „Melodifestivalen“ dalyvė; ir grupė „A1“, Europoje išgarsėjusi dar prieš gerą dešimtmetį), tačiau tik keturiems iš jų pavyko patekti į antrąjį turą:

 • Bjørn Johan Muri — „Yes Man“ (į finalą pateko po „Paskutinio šanso“ laidos)
 • Didrik Solli-Tangen — „My Heart Is Yours“
 • „Keep of Kalessin“ — „Dragontower“
 • „A1“ — „Don’t Want To Lose You Again“

Atlikėjai dar kartą atliko savo dainas, o balsavimui skirtą laiką užpildydė įspūdingas šou — buvo priminta daugelis Norvegijos atstovų „Eurovizijos“ dainų konkurse, surengtas linksmas improvizacinis šou su paskutiniojo dešimtmečio atstovų dainomis.

Paskelbus rezultatus paaiškėjo, jog ketvirtoje vietoje liko Bjørn Johan Muri (169 174 balsai), trečioje — triukšmingą pasirodymą surengusi grupė „Keep of Kalessin“ (241 164 balsai), antrąja vieta teko džiaugtis gimtosios šalies nepavykusiai užkariauti grupei „A1“ (278 882 balsai).
Daugiausia visos Norvegijos žiūrovų simpatijų sulaukė Didrik Solli-Tangen, atlikęs dainą  „My Heart Is Yours“ ir sulaukęs net 466 675 balsų! Didrik klasikinio dainavimo mokėsi muzikos institute Osle, o per atrankas į „Euroviziją“ jį palaikė pernai metų nugalėtojas ir geras jo bičiulis bei moksladraugis Alexander Rybak. 22-ejų metų dainininkas gegužę vyksiančiame 56-ajame „Eurovizijos“ dainų konkurse  savo lyrišku ir paprastu pasirodymu bandys sužavėti visus konkurso žiūrovus.

Norvegijos atstovo daina:

Antrąją vietą užėmusi grupė „A1“:

Tretieji — „Keep of Kalessin“ — „Dragontower“:

Bjørn Johan Muri — „Yes Man“:

Maria Haukass Storeng — „Make my day“:

„Paskutinio šanso“

17 Komentarai

 1. Kaip žiauru, žodžių trūksta, dainos tekstas tiesiog banalybė, klaiku net klausyt…. Aš buvau įsitikinęs A1 pergale….

 2. cia mano top 5 is visu tu dainu :

  1)„A1“ — „Don’t Want To Lose You Again“
  2)„Keep of Kalessin“ — „Dragontower“
  3)Maria Haukass Storeng — „Make my day“
  4)Bjørn Johan Muri — „Yes Man“
  5)Didrik Solli-Tangen-My heart is yours (tikrai prasta daina ir pasirodimas)

 3. Pirmą kartą klausant juokinga, o paskui tiesiog liūdna, kad Norvegija sugeba išsiųsti tokią nesąmonę. Daina — tiek muzika, tiek tekstas — banalybės viršūnė. Einu apsivemt… 😀

 4. gRAZI DAINA GRAZUS DAINININKAS 🙂 TO MIROSLAVAS: kazin ka ltu isrinks jauciu irgi koki suda…

 5. Maria Haukass Storeng..Net nepateko į super finalą;O Klaiku..Atvažiuok į LT euroviziją priimsim be atrankų,ir iškarto įEuroviziją;D

 6. man ta daina banalybės viršūnė, net nebūtų ką pakeist, bet tokia melodinga, lengvo žanro, tj patikėkit TOP10 tikraj bus…kad ir kaip gaila dėl tokio šlamšto bebūtų…

 7. DAINA VERTA DEMESIO,JAU VIEN KLAUSANT IR ISGIRSTANT PIRMUS AKORDUS SIURPULIUKAI PER KUNA EINA,NU KA SEKMES NORVEGAMS, IR FAKTAS KAD SI DAINA BUS AAUKSTOJE VIETOJE.

 8. Jums si daina nieko neprimena?Michael Jackson dainos vienos?

Komentuoti