Eurovizija 2010 (atrankos)

Ką „Eurovizijos“ atrankai paruošė Audrius ir Mini-me?

file28286007_680ac4b601d0c4493d„Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje dar vienas pažįstamas veidas. Tai po ilgos pertraukos į sceną grįžtantis Audrius, buvęs realybės šou „Kelias Į Žvaigždes 3“ dalyvis. „Kada, jei ne dabar“ – sako pats atlikėjas. Ironiška, bet graikų kompozitoriaus Gorgi sukurta daina „Right now“ atsirado prieš kelis metus, tačiau tik dabar pažintis su Mario Basanovu turėjo įtakos jos pristatymui. „Ilgai ieškojau žmogaus, kuris padėtų kokybiškai įgyvendinti šią idėją“ – sako Audrius. Galbūt tai tik sutapimas, bet  atlikėjo debiutinis pasirodymas įvyko 1998 metais, Šv. Valentino dienos proga LRT parengtos laidos „Muzikinis viešbutis“ metu. Simboliška: ir vėl vasario mėnuo, vėl Lietuvos televizija, ir daina puikiai tinkanti Valentino dienai. „Trūksta tik įsimylėti“ – juokiasi pats atlikėjas. „Muzikos niekuomet nepamiršau, tiesiog buvo dar ne laikas. Tikiu šia daina, jaučiu artimųjų bei draugų palaikymą, o tai veikia lyg geros energijos ir pozityvaus nusiteikimo užtaisas, kuris veda mane į priekį“ – prisipažįsta atlikėjas.

Daina „Right now“ primena, kad nėra geresnio laiko įsimylėti už esamąjį:


Dainą nacionalinei atrankai į „Euroviziją“ paruošė ir jau puikiai pažįstama Mini-Me. Atlikėja du kartus dalyvavo atrankoje (2007, 2008 m.) ir abu kartus pateko į finalą. Šiemet ji iškovoti bilietą į Oslą bandys su daina „Amžinai“. Dainos autorius – pernai miręs „Tipo grupės“ narys Egidijus Remeikis.

Dainą galite išgirsti čia

11 komentarų

  1. Jeigu per tiek laiko,nuo 1998m. nieko nepasieke,ar verta bandyt ka cia irodineti ?

  2. Rusija kiek metų įrodinėja?
    Suomija vos ne nuo pačių pradžių dalyvavo, o tik prieš pora metu pasiekė pergalę;)

  3. Seip kiek zinau tai lietuva nuo 1994 metu dalyvauja eurovizijoje o ne nuo 1998 :DDDDD

  4. Kodėl kažka irodinet? argi mes siekiam pergales??? Manau, mes tik norim save reprezentuot placiai visuomenej ir tai padaryti geraj. Ir bukagalwiai tie, kurie mano, kad warom ten tik geru wietu ir prizu pasiskint…

  5. o kam vaziuot kad tik pasirodyt ir uzimt zema vieta? vaziuojam but top 10! esam ambicinga tauta 😉

  6. Mini me daina pirma kuri man isitkro patiko, valio grazi dana 🙂 geras pasirodymas ir manau viskas bus gud 🙂

  7. Nu Mia daina graži, bet tikrai ne eurovizijai. Reik kažkokios energingos dainos jei norim kažko pasiekt, nes jau nebe tie laikai, kad su paprasta lyriška daina ko nors pasiekti pavyktume, o jei važiuojam tik tam kad patekt į finalą, tai nafik iš vis važiuoti.

Komentuoti