Gyvenimas po Eurovizijos

Aistės pristatė naujus albumus

        Besibaigiant lapkričiui, 5 kartus į „Euroviziją“ bandžiusi patekti Aistė Pilvelytė, po septynerių metų pertraukos išleido savo antrą albumą. Jame tarp 13 dainų yra keturios, su kuriomis atlikėja 2004-2007 metais dalyvavo nacionalinėje atrankoje: „Amor, amor“, „I’ll let you fly“, „Just for fun“, bei į trečią vietą šiemet atnešęs kūrinys „Emotional crisis“. Ieškokite albumo visose muzikos prekybos vietose.

    Taip pat atlikėja lietuvių kalba perdainavo dvi hitais tapusiais dainas iš „Eurovizijos“ konkurso: 2005 metų Izraelio atstovės Shiri Maimon „Hasheket shenishar“ ir 2006 metų Švedijos atstovės Carolos „Invincible“. Suteikiame Jums progą pasiklausyti šių kūrinių lietuviškas versijas:

„Meilė dar gyva“ („Hasheked shenishar“):

„Su tavimi“ („Invincible“):


        Aistė Smilgevičiūtė – viena išskirtiniausio balso Lietuvos atlikėjų, kuri su neužmirštama daina „Strazdas“ 1999 metais pristatė Lietuvą Eurovizijos dainų konkurse, su grupe „Skylė“ išleido albumą „Povandeninės kronikos“. Jame  skambančios dainos – nuo „kadaise“ iki „šiandien’ įvykusių istorijų mozaika, kurių bendras vardiklis yra vanduo – švaros, paslapties, paralelinių erdvių simbolis. „Kronikos“ kalba apie šias dienas, o laiko gelmėse pragaišę baltiški ir antikiniai įvaizdžiai išneria kad padėtų apie tai papasakoti.

    Albumo kaina apie 30 litų. Aistės Smilgevičiūtė ir „Skylė“ atlieka dainą „Juržolių šokis“ gyvo garso koncerte:4 Komentarai

 1. Aistės puikus darbas, dainos nuostabios, visos Eurovizinės dainos, turėjo keliauti į finalą, deja. Daina Leisk sau, kažkas nuostabaus tarp LT muzikos :).

 2. Aistės Smilgevičiūtė ir "Skylė" is tikruju nusipelno kazko daugiau.O Aistei Pilvelytei as labai jauciu dideli demesio spektra,Ji saunuole dar ir todel,kad isleido savo taip ilgai brandinta albuma!

 3. pilvelyte po 7 metu pertraukos?
  tikriausiai neturejo tinkamu dainu…
  nera kompozitoriu normaliu Lietuvoje… nera…
  beje dainos visai norma.

 4. "Skyle" – original music. truksta mums tokiu.
  ir klausyt smagu kai profesionale atlikeja dainuoja 🙂
  taip ir toliau 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.