Gyvenimas po Eurovizijos

Aistės pristatė naujus albumus

        Besibaigiant lapkričiui, 5 kartus į “Euroviziją” bandžiusi patekti Aistė Pilvelytė, po septynerių metų pertraukos išleido savo antrą albumą. Jame tarp 13 dainų yra keturios, su kuriomis atlikėja 2004-2007 metais dalyvavo nacionalinėje atrankoje: “Amor, amor”, “I’ll let you fly”, “Just for fun”, bei į trečią vietą šiemet atnešęs kūrinys “Emotional crisis”. Ieškokite albumo visose muzikos prekybos vietose.

    Taip pat atlikėja lietuvių kalba perdainavo dvi hitais tapusiais dainas iš “Eurovizijos” konkurso: 2005 metų Izraelio atstovės Shiri Maimon “Hasheket shenishar” ir 2006 metų Švedijos atstovės Carolos “Invincible”. Suteikiame Jums progą pasiklausyti šių kūrinių lietuviškas versijas:

“Meilė dar gyva” (“Hasheked shenishar”):

“Su tavimi” (“Invincible”):


        Aistė Smilgevičiūtė – viena išskirtiniausio balso Lietuvos atlikėjų, kuri su neužmirštama daina “Strazdas” 1999 metais pristatė Lietuvą Eurovizijos dainų konkurse, su grupe “Skylė” išleido albumą “Povandeninės kronikos”. Jame  skambančios dainos – nuo “kadaise” iki “šiandien’ įvykusių istorijų mozaika, kurių bendras vardiklis yra vanduo – švaros, paslapties, paralelinių erdvių simbolis. “Kronikos” kalba apie šias dienas, o laiko gelmėse pragaišę baltiški ir antikiniai įvaizdžiai išneria kad padėtų apie tai papasakoti.

    Albumo kaina apie 30 litų. Aistės Smilgevičiūtė ir “Skylė” atlieka dainą “Juržolių šokis” gyvo garso koncerte:4 Komentarai

 1. Aistės puikus darbas, dainos nuostabios, visos Eurovizinės dainos, turėjo keliauti į finalą, deja. Daina Leisk sau, kažkas nuostabaus tarp LT muzikos :).

 2. Aistės Smilgevičiūtė ir "Skylė" is tikruju nusipelno kazko daugiau.O Aistei Pilvelytei as labai jauciu dideli demesio spektra,Ji saunuole dar ir todel,kad isleido savo taip ilgai brandinta albuma!

 3. pilvelyte po 7 metu pertraukos?
  tikriausiai neturejo tinkamu dainu…
  nera kompozitoriu normaliu Lietuvoje… nera…
  beje dainos visai norma.

 4. "Skyle" – original music. truksta mums tokiu.
  ir klausyt smagu kai profesionale atlikeja dainuoja 🙂
  taip ir toliau 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.