Eurovizija 2010 (atrankos)

„Eurovizijos“ atrankoje — Monika Linkytė

monika_linkyteSavo paraišką nacionaliniam „Eurovizijos“ konkursui pateikė ir jaunoji atlikėja Monika Linkytė. Žiūrovams ji atliks Mario Basanov (muzika) bei Monikos Liubinaitės (žodžiai) kūrinį „Give away“. Kviečiame pasiklausyti demo versijos:

Ištikimi „Eurovizijos“ žiūrovai Moniką pamena iš 2007 metų atrankos į „Vaikų Euroviziją“, kur dainininkė sėkmingai pasirodė ir užėmė trečiąją vietą. Šiuo metu Monika dirba su prodiuseriu Linu Adomaičiu ir įrašinėja debiutinį albumą.

„Neturiu scenos baimės, tik sveiką muzikanto jaudulį. Mano gyvenimo kredo: atėjau, pamačiau, nugalėjau, bet jei nepasisekė, žinau, jog visad bus kitas kartas“ — teigia atlikėja.

Kas pateks į televizinį nacionalinės atrankos etapą, ir ar tarp jų bus Monika Linkytė, sužinosime jau po savaitės.

26 Komentarai

 1. Perklausiau visų pretendentų dainas, Monikos daina yra Nr 1. Esu girdėjusi ir kitų jos dainų,tai vokalo atžvilgiu čia konkurentų (iš esamų atlikėjų ) jai NĖRA.

 2. O ji lietuve? 🙂 Oho.. Jei sceninis ivaizdis bus toks pat puikus kaip dainavimas, manau, laimeti gali.

 3. Monikos dainavimo technikai is dabar paskelbtu dalyviu neprilygsta ne vienas. Daina grazi, melodija lengvai isimena, sou turetu but neblogas. Monika, sekmes!

 4. Teisingai,technika gera,bet sacha ,Montvydas yra irgi labai stiprus

 5. Man patinka Monika. Parodyk savo tikrąją vertę, manau kad tau pavyks . Ir tavo kredo fainas, visada žinai, kad yra kitas kartas Tavo daina FAINA aš tavo fanė

 6. Daina LABAI nuobodi. Kad ir kuria vieta klausytumeisi, visur ta pati melodija. visiskai nieko isimintino. Kai perskaiciau, kad prie dainos kurimo prisidejo basanov, tikejaus kazko zymiai geresnio. Taigi nemanau, kad daina verta net patekti i finala (kalbu konkreciai apie daina, ne apie atlikeja)

 7. o kas sake kad basanovas rodiklis? jis gi niekas;) eilinis bicas kuris kaip ir daugelis kitu gali delioti kvadratelius kompe.

 8. pirmiausia jis ne niekas. zmogus, kompozitorius ar kazkas pan. nereikia jo vadinti nieku 🙂 antra, jis visiskai ne rodiklis, taciau tikejaus kazko idomesnio, nes sioje dainoje nera visiskai nieko naujo ar isimintino…

 9. Keista. Prieš 3 metus dainavo „Vaikystės pasaką“, o dabar jau į saugusiųų Euroviziją.

 10. 😀 Tai jie neauga 😀 manau teisingai pastebejai, kad gan keista 😀 😀 😀 😀 😉 Supratai mane 😀

 11. Paaugo ji per tris metelius visapusiškai, svarbiausiai be dalyvavimo visokiuose šou ir daina visai nieko, bus įdomu paklausyti be fonogramos.

 12. Daina graži, tačiau neįspūdinga. Kad ir kaip ten bebūtų, labai palaikau Moniką. ;]]

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.