Eurovizija 2008 (dalyviai)

Ukrainai atstovaus Ani Lorak

Ukrainos nacionalinė televizija „NTU“ patvirtino, kad jų šaliai atstovaus uždaru būdu išrinkta 29 metų atlikėja Ani Lorak. Ji 2005 metų nacionaliniame finale užėmė antrą vietą, nusileisdama tik grupei „Greenjolly“.
Kol kas nėra nuspręsta kokiu būdu atlikėjai bus išrinktas kūrinys.

Ani Lorak (tikras vardas Karolina Miroslavivna Kuek) gimė 1978 metų spalio 27 dieną Ukrainoje. Jau būdama 4 metų ji suprato, kad nori tapti atlikėja, o 1992 metais laimėjo populiarųjį konkursą „Pervotsvit“, kur susitiko su dabartiniu savo prodiuseriu. Turėdama 14 metų Karolina pasirašė pirmąjį profesionalų kontraktą.
Karolina tapo žinoma kaip Ani Lorak 1995 metais Rusijoje, dalyvaudama laidoje „Rytinė žvaigždė“. Ten jau buvo mergaitė tokiu pačiu vardu, todėl Karolina perskaitė savo vardą iš kitos pusės ir taip gimė Ani Lorak vardas. Dar populiresnė atlikėja tapo po to, kai laimėjo „Big Apple Music 1996“ konkursą Jungtinėse Valstijose. Tais pačiais metais Ani išleido pirmą albumą pavadinimu „I want to fly“. Po dviejų metų atlikėja Niujorke įrašė ir išleido antrąjį albumą „I will be back“.
1999 metais dainininkė pradėjo daug koncertuoti JAV, Prancūzijoje, Vokietijoje, Vengrijoje ir Ukrainoje ir tais pačiais metais gavo „Zaslužena artistka Ukrainy“ titulą.
2004-aisiais Ani Lorak tapo Jungtinių Tautų geros valios ambasadorė ŽIV/AIDS klausimais.

Oficialus atlikėjos tinklapis: www.anilorak.com

Ani Lorak vaizdo klipai:

„Rozskaži“:

„Car song“:

„S pervogo vzgliada“:

„Verni mne moju liubov“ (kartu su Valeriju Miladze):

1 Komentaras

  1. is akiu ji panasi i pilvelyte 🙂
    nu faini klipai 🙂
    ir pana matosi profesionale ir koncertavusi nemazai tai dar ir zinoma 🙂
    ir darbas jos fainai keistas 🙂
    pradeda ji man patikti 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.