Eurovizija 2010 (atrankos)

„4FUN“ dalyvaus nacionalinėje atrankoje

4fun2007 metų Lietuvos atstovai „Eurovizijoje“, keturis kartus dalyvavę nacionalinėje atrankoje — grupė „4FUN“, šiemet taipogi nusprendė pateikti savo paraišką.

„Nepaisant audringų ir prieštaringų komentarų, kurių kasmet sulaukia ir pats konkursas, ir jo dalyviai, manome, kad tai yra vienintelis renginys Lietuvoje, kur autoriai ir atlikėjai gali pristatyti autorinę kūrybą plačiai auditorijai. Be to, pats faktas, kad tai yra didelis tarptautinis konkursas, verčia daugumą dalyvių siekti aukštesnės kokybės ir pateikti europinio lygio produktą. O man asmeniškai šis konkursas yra ypatingai įdomus kaip dainų autorei — sukurti dainą, kuri įsimintų ir patiktų daugumai žiūrovų, yra nemenkas iššūkis“ — sako grupės vokalistė ir dainų autorė Julija Ritčik.

Šiais metais „4FUN“ siūlo atrankai dainą „Don’t you know“. Šiuo metu grupė įrašė juodraštinę dainos versiją, o galutinį variantą pristatys vasario pradžioje.

„Daina išėjo labai šviesi ir nuotaikinga, — sako Julija, — tad per pasirodymą atrankoje neketiname nei šokti, nei krėsti kokių nors pokštų ar pridėti ypatingų šou elementų. Tiesiog atliksime dainą, ir tegul žiūrovai ją vertina.“

„4FUN“ — „Don’t you know“:

17 Komentarai

 1. Daina nuotaikinga, gal paklausyt ir imanoma, bet jokiu būdu ne į euroviziją

 2. Daina tikrai labai graži ir puikiai gali skambėti radijo eteryje, koncertuose, bet kažkaip abejoju jos sėkme Eurovizijos atrankoje. Gal tai, kad 4Fun jau dalyvavo, todėl žmonės ir kitaip vertina. Tačiau linkiu sėkmės.
  Šiuo metu didžiausias klausimas, ar dalyvaus Aistė Pilvelytė. Jei ne, tai ir vėl niūroka atranka, nes ir vėl neturime stipraus atlikėjo, o tik norinčius save parodyti, bet visai negalvojančius apie pasirodymą prieš 20 tūkst. žiūrovų Oslo arenoje ir 200 mln. žiūrovų prie tv tiesioginiu eteriu.

 3. Man patiko ši daina;] Bet manau,kad Kirilkinas turi geriausius šansus keliauti į Norvegiją.Nors ir negirdėjau jo dainos,manau ji bus tikrai gera.

 4. Daina graži 4fun kaip visad savo stiliuje – kiek neįprastam popso mėgėjams, bet įdomi kiekvieno ausiai. Bet belieka pritarti, kad tikrai ne šiam konkursui ji.

 5. tikiuosi antrą kartą jų nesiųsim… man Love or Leave geresnė daina.

 6. Gaila, kad jų „My Soul“ neišsiuntėm, daina buvo nereali, tobula..;]

 7. Love or Leave buvo nereali, todėl ir laimėjo mūsų atrankoj, o čia paprastutė daina klausytis per radijas ar šiaip namie… nieko daugiau. Vistik linkiu Sėkmės, malonu, kad nestovi vietoje.

  Mantas ir Dainius > Extrasensai ?

  /Bevardis/

 8. angliskas akcentas nekoks,persikvalifikuoti dar nevelu, ir dar jei 4FUN, tai kodel neimanoma nusisypsoti………….

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.