Eurovizija 2010 (atrankos)

Nacionalinėje atrankoje netrūks ir repo

cardinalPaskutinę paraiškų nacionaliniam „Eurovizijos“ konkursui teikimo savaitę, savo planus sudalyvauti nacionalinėje atrankoje atskleidė ir 24 metų reperis Cardinal. Šiaulietis, taip pat žinomas kaip Dalius Mockevičius, žiūrovams žada pasiūlyti kūrinį „Pagarba“.

Atlikėjas savo kūrybinį kelią pradėjo prieš dvejus metus ir šiuo metu įrašinėja solinį albumą. Jo grupėje sutinka pagroti daug patirties turintys muzikantai: garsusis „BIX“ būgnininkas Gintas Gascevičius, projekto „DaLyvIs“ gitaristas Eligijus Žilinskas ir bosinės gitaros partiją atliekantis Tomas Lavickas.

„Debiutiniame kūrinyje „Pagarba“ negvildenamos gatvės aktualijos, o muzikos stilių galima vadinti pop, ritmenbliuzo ir repo mišraine. Šią dainą parašiau beveik prieš metus, kai mūsų šalyje buvo pradėtas linksniuoti žodis „krizė“. Nors jos savo dainoje neminiu, vis dėlto tekstas gana aktualus, nes „Pagarboje“ raginu mąstyti pozityviai ir veikti, nes kitaip tave visi nustos gerbti.“ — sako Cardinal.

Kūrinį reperis įrašė kartu su nuolatiniams „Eurovizijos“ žiūrovams puikiai pažįstama Kamile Kielaite. Deja, atlikėja šiuo metu yra išvykusi, tad šiauliečiui scenoje pritars kita dainininkė.

Cardinal — „Pagarba“:

6 komentarai

  1. Truputis prieskonių dar niekada nepamaišė(apie konkursą)… Good Luck.

    /Bevardis/

  2. as geresne daina galiu padaryti,hehe.. ne rimtai, irasas kazkox nuendo crap, suvedimas kurcio zmogaus darytas, patarimas „reperiui“ ismok kviepuot kad nepadustum, paivairink ritma, ir pagalvok kam tau reikalinga neapykanta is lietuviu? nieks nesupras tavo dainos „tam“ Pasauly

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.