Eurovizija 2010 (atrankos)

Agnieška siūlo „Stay by my side“

Neseniai į muzikos pasaulį sugrįžusi Agnieška Alfa.lt inteviu prasitarė apie savo planus dalyvauti nacionalinėje „Eurovizijoje“. Atlikėja žada siųsti kūrinį „Stay by my side“, kuris jau nuo gruodžio skamba Lietuvos radijo stočių eteryje. Kviečiame pasiklausyti:

Agnieška jau dalyvavo 2004 bei 2005 nacionalinėje atrankoje, tačiau nė karto nepasiekė finalo. Gal trečiasis kartas bus sėkmingas?

Visą informacija apie šių metų atranką rasite mūsų specialiame nuolat atnaujiname puslapyje.

15 komentarų

  1. NIeko neuzims Lietuvos atrankoi.. Nepatiko. Nors aranzuote gana idomi 🙂

  2. Ši daina visiška Eurovizijos priešingybė. Vokalas monotoniškas ir vientisas be jokių įmantrybių, daina – neįspūdinga ir net neįdomi, aranžuote grynaj lietuviška, o žodžiai, apie tokius banalius žodžius net kalbėti neverta;D wisgi, man ši daina žiauriai nelipo ir nepatiko.

  3. Labai gera daina, tiesa įdomu kaip ji skambės ir kaip viskas atrodys scenoje. Tik pastebiu, kad ji trunka per ilgai ir reikės kažką iškirpti. Pakolkas neabejotinai geriausia ką girdėjau ir rimta pretendentė atstovauti Lietuvą 2010 metų Eurovizijoje 🙂

    /Bevardis/

  4. visai nieko daina,bet ne eurovizijai :))) bet uzpildyti laikui bus gera 🙂

  5. Na daina gal ir nieko, bet tikrai ne eurovizijai, nieko ji nesuzaves, kaip ir kitos monotoniskos lietuviu dainos nieko neuzims ir nepatrauks demesio;/

  6. na daina per sunki eurovizijai, reikia ko nors lengvesnio, metalistam gal ir patiktu

  7. Labai silpnas atlikejos vokalas. Geda butu ,jeigu ji Lietuvai atstovautu. Didele geda…

  8. Pati nuostabiausia daina kokią tik esu girdėjus. Mane užkabino nuo pirmo akordo. Kas per komisija? Kodėl ši daina nedalyvauja atrankoje?

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.