Eurovizija 2008 (atrankos)

Lietuvos balsavimo rezultatai [Atnaujinta]

Bendru komisijos ir žiūrovų sprendimu, į Lietuvos nacionalinės atrankos finalą pateko:

Atlikėjas Daina Taškai iš
komisijos
Taškai iš
žiūrovų
Taškų
suma
1. Sasha son „Miss kiss“ 36 36 (1378 balsai) 72
2. Raimonda „Birdie’s tweet“ 30 30 (1150 balsų) 60
3. „Funny beat“ „Ever town“ 22 24 (889 balsai) 46
4. Ingrida Žilūtė „You & I“ 20 18 (348 balsai) 38
Nepatekusieji į finalą:
Atlikėjas Daina Taškai iš
komisijos
Taškai iš
žiūrovų
Taškų
suma
5. Justina Adeikytė „Calling your name“ 16 21 (698 balsai) 37
6. „Face time“ „Celebrate“ 20 15 (306 balsai) 35
7. „Flaer“ „New love story“ 12 9 (227 balsai) 21
8. Kristina Botyriūtė „Life is joyful“ 8 12 (280 balsai) 20
9. „Flaxon“ „Lietuva man kaip Paryžius“ 7 6 (122 balsai) 13
10. „Angelas“ „Little sunshine“ 3 3 (85 balsai) 6
Visi pasirodymai sutrumpintai:
Antro nacionalinės atrankos turo kartojimą galėsite peržiūrėti interneto pagalba paspaudę čia ir pasirinkę laidą, ketvirtadienį 11:45 val. per „Lietuvos televiziją“ arba penktadienį 17:35 per „LTV world“ palydovinį kanalą.

28 Komentarai

 1. raimonda saunuole,nuostabus balsas,nuostabus grozis,nuostabi daina,tai ko reikia lietuvai.

 2. ble funny beat 3 vietoj pataisykit !!! beto sudinai bus jei Lietuva nepajams Raimondos i Belgrada

 3. šaunuolis Dima,Raimonda i Belgrada!~ jus su to savo Dimu uzimsit paskutine vieta nobuody ziauriai daina shhhhhhhhhhhhhh sakau jei norit laimet eurovizija arba but top 10 imkit Raimonda blemba nebukit žmonės

  Redagavo Edgarass 2008-01-20 00:05

 4. Siunčiame Raimondą arba Nieko.. Panašu,kad vargu ar į finalą pateksime;[ Anyway,būkime OPTIMISTAIS iki GALO;]

 5. seip nei wiena naptiko.. nu nebent Raimonda daugiau niekas.. Tikiuos kad Pilvelyte finale parodys ka nors idomaus 🙂

 6. Sasha son vienitele dauna normal ibent kiek is patsrauju 2 eurovizijos atrankos laidu…

 7. Man atrodo jūs padarėt klaidų tarp komisijos taškų. Pvz. kad ir dukart 20 taškų parašyti. Šiaip turėtų būt lygiai taip pat kaip kad ir žiūrovų. 3,6,9,12,15,18,21,24,30 ir 36. Ar ne?

 8. Ne, kiekvienas komisijos narys skyrė nuo 1 iki 12 balų. O čia parašyta kiek iš viso gavo taškų iš komisijos.

 9. kirstinutea musu pati sauniause ir geriause palaikykit visi ja :]***

 10. na ka cai palaikyti ta kristinute, vis tiek jau jokio skirtumo =] o be to, reikejo ir pasirodyt atitinkamai, kad palaikytu tauta

 11. Man rodos, kad po trecio turo galesim sakyt, jog jame buvo kurkas geresnes dainos, nei pirmam ir antram kartu sudejus… Cia kazkoks nesusipratimas siais metais su ismetymu. Jau nekalbu, kad visokiu Kristinu bot. net neturejo leist i scena. Kam tam tas humoras ? Toks vaizdas Eurovizija tai cia vaiku darzelio konkursas…

 12. Ir dar va noriu pridurt, kad jau totaliai atsibodo tas "vaidinimas", kai po dainos atlikejai turi klausyt visos tautos akivaizdoj, kaip juos suvaro i suns dienas(bent jau daugely) kazkokie SUPER TALENTAI is komisijos. Man tai visai neaktualu, jei jie nori kazka patart atlikejams tai po laidos tegul ir pataria, bet ne gaista musu brangu laika ir vietoj 40min laidos padaro 2h maratona(vos ne kaip teleloto). Kam to reik ? Kam tai patinka ?
  (Su pagarba Senseless)

 13. funny beat nors ir rekia bet daina labai isimininanti kaip bebutu pas sashka son grazus balsas bet daina nobuodi…nera sprogimo juokio europa tiesiog pamirsh sia daina mano manymu…

 14. O mane kuo toliau,tuo labiau tie "eva eva eva" kabina.. Šiek tiek vaikiška,bet dėmesio,manau,daugiau susilauktų negu riteriška Jeronimo baladė ar Raimondos,ar Sashos.. Su tuo nuoširdumu mums jau buvo "pravalas" praėjusiais metais.Tai what's wrong,žmonės? Ar nereikia dovanos 2009-ųjų Europos kultūros sostinei? Bet daina turi būti atitinkama,kad nugalėtume.Bet,aišku,iš pradžių susižavime,o tada.. Apdrabstome.Aš balsuoju už "Funny beat",peace

 15. P.s. Gerokai pašlifavus ir efektų pridėjus,puikiai atrodytų.

 16. Blemba,prieš metus kalbėjome,kad baladė tikrai išsiskirs,visi pastebės,lia lia lia,na na na,o visos svajonės virto skaudžiu kritimu žemyn.Kodėl? O todėl,kad čia,Lietuvėlėje,viskas atrodė taip miela,jauku,tiesiog,gražu,o didžiojoje scenoje,pagaliau,pamatėme tai,ką buvome ką buvome šrinkę.Jokio vaizdo,pilkuma ir dar daina nepatraukli.Dabar mąstome vėl rinkti baladę ir kokią gi- Miliaus.Na,įsivaizdokite,išeis jis į didelę sceną,prieblandoje padainuos tą baladę ir tuo pasibaiks viskas.O tas vaikinukas,Sasha,ar tikrai įsivaizduojate,kaip jis užlipa ant didelės scenos ir dainuoja vat tą "miss kiss" ?? Manau,klausos aparato prireiks daugumai,kad išgirsti,apie kokį jis ten friend dainuoja;]]
  Raimonda – gražu,tačiau šansų nugalėti.. mhm,nedaug;[ ..
  O dabar pagalvokime – kodėl mums kažko ieškoti – iš kur tas didelis noras pasirodyti protingesniais už kitus?? ISųskime tai,kas mums patinka,bet kartu ir Eurovizijai "limpa".
  Kitiap tariant,Mums reikėtų kažko linksmo,užburiančio(aišku,daugumai atlikėjų reikia to dar nemažai mokytis).Ne ispanų su italais paradijuoti,kurių temperamentas ir taip natūraliai trykšta,bet kažko paprasto ir nuoširdaus,bet ne būtinai LIŪDNO. Aišku,tai tėra mano personali nuomonė,tačiau man malonu savo mintimis su Jumis pasidalinti.

 17. Baisu man darosi nuo tų lietuviškų eurovizijos atrankų… KEista, kad atstovauti lietuvai ateina tokie žmonės, kurių beveik niekas nežino. Ir padainuoja taip, kad net graudu. Aišku, iš kitos pusės būna gražus juoko vakaras. Bet vis dėto, čia juk EUROVIZIJA. Turim pripažint, kad niekur mes nepateksim, kai situaciją kritiška, ir balsuot už tą, kuris nepadarytų didelės gedos Lietuvai.
  Apskirtai, atrodo, kad visiem į tą euroviziją nusispjaut. Tiek atlikėjam, tiek Lietuvos televizijai, kuri visiškai nesiruošia jai. Vilkončius kalba ką nori, studijos dekoracijos ne ką gersnės, vis tos pačios garso bėdos, "komisija" kuri velnias žino, ar labai kompetetinga, tas pats "vaizdelis" pradžioj su tuo praeitų metų euroviison… ir viskas dvelkia naftalinu. SUSIIMKIT..
  Kur dingo atsakomybė ?Baisu.

 18. ko gero,galime tikėtis kažko tada,kai lengvai ir be jokio "nuomonių karo" dainą išrinksime.O dabar,kai aplink toks PR'as dėl to,vėl neaišk ko tikėtis.liūdna,net tos Milias baladės nereikia,kaip liūdna;(

 19. Su sorryz, bet kur jus matot sekme su tuo "eva eva – neva neva" ? Jei netycia tokia nesamone laimetu, tai turbut daugiau niekada neziureciau eurovizijos, bet as ramus, tai neimanoma. 4 turas : Auguste, Slapjack… o finale 4fun ir Aiste… laukia rimtos dainos kurios ir pretenduos i 1vt.

 20. Gerai tai,kad daina yra "catchy".Patobulinus dainą,šokį,būtų labai energingas kūrinys.Aišku,mes,kaip niurzgalių tauta,kokią raudą išrinksime ir su krachu į pusfinalio dugną krisime.Ar taip,ar taip pasitraukimo klausimas tampa vis aktualesnis.

 21. geras pastebejimas. mes tikrai nepatenkinti patys savimi. jei laimime – laimingi, visus mylime, o kai pralaimime.. ieskome kaltu… o kas kalti?? tik ne mes, kas nors kitas. manyciau, kad pirmiausia reikia pakeisti poziuri i save, o tada gal ka nors ir pasieksime… bet iki to mums dar mokytis ir mokytis…
  nostalgiska daina? o kodel gi ne?
  bumcikai? jei geri, pritariu.
  tiesiog musu tendencijos – oi, jie dare taip, tai ir mes taip darykime.
  juk tai pasene! reikia patiems bandyti, ekspermentuoti. nebijoti buti bandymo ziurkemis. kada nors juk ir mus privales isgirsti.
  o pabegti visada galime. tik klausimas, ar mums reikia lengviausio kelio? nemokame kovoti?
  manau, kad ne viena karta irodeme, kad mokame pastoveti ir uz save, ir uz tauta. nereikia visko visada isdeti i suns dienas, jei ir nesiseka.

 22. Va,labai pritariu osmewhere.Ačiū už minties išplėtojimą;]

 23. kristute gi geriausia ji butu nugalejusi cia ievute…………..

Komentuoti

Edgaras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 ir 2009 metais pranešęs daugiau kaip 150 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.