Eurovizija 2008 (atrankos)

Ispanijos atranka keliauja į internetą

Ispanijos televizija „TVE“ šiemet pristato dar nematytą, modernų nacionalinės atrankos būdą. 10 nacionalinio finalo dalyvių bus išrinkta MySpace.com portale.
Nuo šiandienos atlikėjai turi 19 dienų, tam kad užsiregistruotų „MySpace“ portale, kad galėtų kovoti dėl teisės atstovauti Ispanijai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Į pretendento profilį turi būti įkelta atrankai skirta daina, bei vaizdo įrašas, pristatantis atlikėją ar grupę.
Vasario 10-20 dienomis internautai balsuodami išrinks 5 finalistus. Kitus penkis finalo dalyvius pasirinks komisija. Laimingųjų dešimtukas turės vos 9 dienas, tam, kad pasiruoštų kovo 1 dieną vyksiančiam nacionaliniam finalui, kur lemiamą balsą turės žiūrovai, balsuojantys trumposiomis žinutėmis ir skambučiais.
„Didžiajam ketvertui“ priklausanti Ispanija pasirodys „Eurovizijos“ konkurso finale, išvengdama eliminavimo pusfinalyje.

8 Komentarai

 1. Labai puiku,kuo daugiau galesim ziuret uzsinieciu eurovizija tuo daugiau galesim su LT eurovizija lygint…tada gal galesime lengviau nusprest ka isrinksim siais metais…

 2. Originalus naujas sprendimas – pasitelkt šiuolaikines technologijas. eNz-> atrankos internete nėra kažkas naujo. kitų šalių atrankas labai lengvai galima stebėt internete. ;)praktiškai beveik visos šalys tiesiogiai transliuoja savo atrankas ar finalus. jau ne pirmi metai kai stebiu ne tik lietuvišką atranką ir turiu savo favoritus kitose šalyse.

 3. zinau kad galima pasiziureti bet iki dabar nezianu visu portalu kurie rodo 😛

 4. Jei yra susidomėjimas nacionalinėmis atrankomis, pasistengsime kaskart rašydami apie ateinančią atranką nurodyti, kur galima stebėti internetu

 5. labai idomi sistema…
  labai keista sitema..
  labai neaiski sistema…
  idomu ar pasitvirtins…

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.