Eurovizija 2008 (dalyviai)

Čekija nusprendė… [Atnaujinta]

Čekijos žiūrovų sprendimų „Eurovizijoje“ Čekiją atstovaus Tereza Kerndlova su daina „Have Some Fun“. Jį buvo išrinkta iš dešimties nacionalinio finalo dalyvių.

Tereza Kerndlova gimė 1986 metų spalio 6 dieną, Čekijos mieste Brno. Ji yra džiazo ir svingo atlikėjo Vladimir Kerndl duktė. Dar būdama maža, Tereza keliavo su savo tėvu beveik po visą Europą, jo gastrolių metu.
Turi muzikinį išsilavinimą. Taip pat kurį laiką buvo šokėja. Mergina pasirodydavo įvairiuose televizijos laidose, kol 2000 metais sudainavo kartu su garsiomis Čekijos atlikėjomis Tereza Černochovou ir Helena Zetova. 2002 metais gavo apdovanojimą už „Metų atradimą“. Po metų išleido albumą su grupe „Black Milk“, kuris tapo platininiu.
2005 metais paliko grupę ir dirbo prie solinio albumo „Orchidej“, kuris buvo išleistas 2006 metų pabaigoje.

Terezos pasirodymas nacionaliniame finale:
Dainos vaizdo klipas:

8 Komentarai

  1. Labai grazi daina,nors ir mano anglu zinios prastos,bet man labai patiko.

  2. tikrai, labai grazi daina. atrodo, kad niekuo gal ir neypatinga, taciau, manyciau, sansu turi, kad uzimtu pakankamai auksta vieta:)

  3. nu rimtai… gyvai ji dainuoja ne kaip…. klipe viskas skamba kur kas geriau:)

  4. kas kam rupi:)))
    aiku, vat, vyrai ir vaikinai pabalsuos uz ja, nes manelene;))) cia gal tokia strategija, kad uzretusuotu savo anglu kalbos spragas;))) kiekvienas sokas, kaip moka. (cia tiktu)

  5. lievybe kaip reta… popsas juodas… kojom dainuoja… bekai nusidainuoja… siaubukas :)))

Komentuoti

Artūras
Vienas iš trijų pirmųjų „Eurodienos“ redaktorių, 2008 - 2010 metais pranešęs daugiau kaip 200 „Eurovizijos“ naujienų konkurso fanams Lietuvoje.