Eurovizija 2008 (atrankos)

Lietuva: trečio turo rezultatai. [Atnaujinta]

Bendru žiūrovų ir komisijos sprendimu į nacionalinį finalą pateko (pagal vietas):

Atlikėjas Daina Taškai iš
komisijos
Taškai iš
žiūrovų
Taškų
suma
1. Augustė „Do somethin'“ 36 30 (969 balsai) 66
2. Mini Me „Yes“ 28 36 (2164 balsai) 64
3. Nerri „Step into this world“ 17 24 (550 balsų) 41
4. „Pokeris“ „Stone“ 20 21 (412 balsų) 41

Į finalą nepateko:

Atlikėjas Daina Taškai iš
komisijos
Taškai iš
žiūrovų
Taškų
suma
5. „MyMagic“ „Lady“ 17 15 (285 balsai) 32
6. „Sweetness theory“ „Sun in her eyes“ 11 18 (374 balsai) 29
7. „Slapjack“ „Light“ 16 12 (280 balsų) 28
8. „Skyders“ „Neo(e)litas“ 16 6 (132 balsai) 22
9. Ingrida Paukštytė „I will fight“ 4 9 (152 balsai) 13
10. „Trylika“ „I decieve you“ 9 3 (123 balsai) 12

Šou metu savo dainą „To my soul“ atliko finalistės Julija & Girma. Deja, Aistė Pilvelytė taip ir nepasirodė. Galime tik spėti, kad atlikėja nesuspėjo pasiruošti. Jau aišku, kad Aistė finale atliks kūrinį pavadinimu „Troy on fire“, kurio ištrauką galite išgirsti eurovizija.lt tinklapyje, paspaudę čia .


Eurovizija.lt tinklapyje šiuo metu matome kitokius žiūrovų balsavimo rezultatus, nei buvo paskelbti eterio metu. Jeigu internete paskelbti žiūrovų balsai yra teisingi, tuomet į finalą vietoj Nerri ir „Pokerio“ turėjo patekti „Sweetness theory“ bei „MyMagic“.
Ar LRT vėl suklaidino nacionalinės atrankos dalyvius bei žiūrovus ir turės kažkaip išsisukti iš gėdingos padėties? O gal rezultatai paskelbti televizijoje buvo teisingi, o interneto tinklapyje buvo įveltos klaidos? Kol kas atsakyti negalime…

Papildymas: internete yra pateikti praeitos savaitės žiūrovų balsavimo rezultatai, taigi tie rezultatai, kuriuos išvydome eterio metu buvo teisingi. Ačiū „LRT“ už atlikėjų ir žiūrovų klaidinimą.


Taip pat buvo ištraukti pasirodymo numeriai finalui:

 1. Ingrida Žilūtė
 2. Vilma Voroblevaitė
 3. Julija & Girma
 4. „Laiptai“
 5. „Funny beat“
 6. Augustė
 7. Mini Me
 8. „Pokeris“
 9. Justas
 10. Jeronimas Milius
 11. Aistė Pilvelytė
 12. Sasha Son
 13. Raimonda
 14. Nerri
LRT televizija gali deleguoti dar vieną atlikėją į finalą.

52 Komentarai

 1. Na man tikrai labai patiko auguste, daina tikrai paeme uz sirdies, scenoje aisku dar reiketu kazka pakeis, bet cia labiau reiktu su kamera dirbti.
  O del augustes, tai yra istrauka, jau dainos ideta

 2. man labai patiko mimi-me visiskai profisionaliai mergina grazi,grazus show tokius gabalus i eurovizija siust! 🙂

 3. nuvyle labai Julija tikejausi ispudingesnio show… daina atlikta buvo prastai…

 4. Į finalą pateko tie, kurie ir turėjo patekt – Augustė ir Mini-me. Augustės daina sužavėjo savo paprastumu… Taip pat kaip ir pernai nekenčiu sweetness theory už tai, jog turi neblogą dainą, bet save vertina ryškiai per gerai ir per aukštai, todėl gaunasi niekalas. o skyders kaip visada žavūs 🙂 to iš jų ir tikėjaus 🙂 žodžiu, tikrai yra ką siųst į Belgradą, o be to ir Aistės pasirodymas nematytas, tik dainą galima paklausyt.

 5. Mini Me tinka Eurovizijai.Jau pavargau tai kartoti Delfyje.Šauni daina:)
  Augustės daina graži,tačiau jai kažko trūksta.Reikia mums šou šiais metais,vis dėlto.tos "Yes" negalima nepastebėti.Aišku,tobulinti reikia,bet ji lengvai įsimena,ko ir reikia:)

 6. Pritariu.Gerai prapiarinus tą dainą,paskutiniai neliktume.

 7. Pilvelytės nebuvo, nes ji jau finale (nes jau daug kartų dalyvavo atrankose, veteranės teisėmis šį kartą)

 8. For Eurosavaite.
  paziurekit eurovizija.lt rezultatus, t. y. paskaiciuokit, LRT nemoka suskaiciuoti balu, nei Neringa, nei Pokeris nepateko….. Betvarke ir ten ir pas jus….

 9. http://www.eurovizija.lt tinklapyje skryuje – laidos, pateikta tokia informaacija pagal kuria Sweetness Theory turejo patekti i finala:

  2008.01.26
  III atrankos turas
  Į finalą pateko Augustė, Mini Me, Nerri ir „Pokeris“.

  Komisijos balai

  Atlikėjas Daina Komisijos balai
  1. „Slapjack“ „Light“ 15
  2. „MyMagic“ „Lady“ 17
  3. „Skyders“ „Neo(e)litas“ 16
  4. Ingrida Paukštytė „I Will Fight“ 4
  5. „Sweetness Theory“ „Sun In Her Eyes“ 11
  6. Nerri „Step Into This World“ 17
  7. „Trylika“ „I Decieve You“ 9
  8. Augustė „Do Somethin'“ 36
  9. „Pokeris“ „Stone“ 20
  10. Mini Me „Yes“ 28

  Žiūrovų balai

  Atlikėjas Daina Žiūrovų skambučiai Žiūrovų balai
  1. „Slapjack“ „Light“ 280 12
  2. „MyMagic“ „Lady“ 306 15
  3. „Skyders“ „Neo(e)litas“ 85 3
  4. Ingrida Paukštytė „I Will Fight“ 889 24
  5. „Sweetness Theory“ „Sun In Her Eyes“ 1738 36
  6. Nerri „Step Into This World“ 227 9
  7. „Trylika“ „I Decieve You“ 348 18
  8. Augustė „Do Somethin'“ 1150 30
  9. „Pokeris“ „Stone“ 122 6
  10. Mini Me „Yes“ 698 21

  Galutiniai balai

  Atlikėjas Daina Bendri žiūrovų ir komisijos balai
  Augustė „Do Somethin'“ 66
  Mini Me „Yes“ 64
  Nerri „Step Into This World“ 41
  „Pokeris“ „Stone“ 41
  „MyMagic“ „Lady“ 32
  „Sweetness Theory“ „Sun In Her Eyes“ 29
  „Slapjack“ „Light“ 28
  „Skyders“ „Neo(e)litas“ 22
  Ingrida Paukštytė „I Will Fight“ 13
  „Trylika“ „I Decieve You“ 12

  Nesuprantu kas daros su tais balsavimais, LRT kazkoki bardaka daro.

 10. Pagal pateiktus duomenus rezultatai turetu buti tokie:
  1. „Slapjack“ 27 7 vieta
  2. „MyMagic“ 32 4 vieta
  3. „Skyders“ 19 10 vieta
  4. Ingrida Paukštytė 28 5 vieta
  5. „Sweetness Theory“ 47 3 vieta
  6. Nerri 26 8 vieta
  7. „Trylika“ 27 6 vieta
  8. Augustė 66 1 vieta
  9. „Pokeris“ 26 9 vieta
  10. Mini Me 49 2 vieta

 11. Ir be to pagal taisykles ziuzovu bei komisijos tasku suma turi sudariti po 174 balsus (jei nemaziau kaip 10 atlikeju) o trecio etapo lenteleje komisijos nariu tasku skaicius sudaro 173 balsus:
  15
  17
  16
  4
  11
  17
  9
  36
  20
  28
  = 173

  Na kol kas neradau tiesioginio iraso, reiks pagal telika paskaiciuoti.

 12. Man Auguste asmeniskai nepatiko, Pokeris su Nerri irgi nepatiko. O Mini Me manau bus viena is pretendentu i laimejima.

 13. Man Auguste asmeniskai nepatiko, Pokeris su Nerri irgi nepatiko. O Mini Me manau bus viena is pretendentu i laimejima.

 14. Aiste Pilvelyte turejo pasirodyt- padainuoti daina kaip 4fun…Taip gaila kad ji dainos neatliko,taip norejosi pamatyti visa paruosta daina. Tai gaunasi akd ji pasirodys tik finale…O visi zmones (iskyrus kurie klause pilvelytes dainos istrauka) nezinos jos dainos… Na ir ji tikrai neleimes ;(

 15. mane taip pat ziauriai nuvyle Julia and Girma… kazkaip kvailai jos ten atrode su tomis kailinemis kepuremis.. bei ir daina atliko ne taip, kaip tikejausi… stovejo per daug statiskai. geriau, manyciau, butu, jei sedetu ant aukstu tada kedziu. gal tai siek tiek vaizda pagerintu;)

 16. aa.. tiesa, o del vakarykstes atrankos… kazkaip kvailokai man ta Auguste atrode su tais pasivaliojimais ant zemes.. juk niekas jos ten nematys. ir siaip, makiazas jos atrode taip, lyg butu tik ka pabudus… kazkaip jai taip nelabai tinka, mano manymu… stipriausias turas buvo vis delto antras.:)

 17. Chebra, viskas ok su tais balsavimais – nerekaukit;) lrt savo puslapy klaidu privele ir tiek:)

 18. Auguste pasirodymas man patiko,bet y eurowizija wykti su tokia daina nelb kas…siais metais wisi dalyviai beweik,pasirinko lyriskas ir liudnas dainas…hmm as manau kad turetu laimeti MINI-ME…

 19. Lentelei tiesiog pateikta anos savaites balai , paziurekite anaos savaites ir sios tai suprasit , ner ko cia tokiu skandalu kelti

 20. Taip, tikrai praeitos savaitės žiūrovų balsavimo rezultatai. Bet ko galima tikėtis iš "LRT", po to kai pernai klaidingai skelbė rezultatus…

 21. nu jau LRT man nusibodo jei esctoday.com paskelbs kad sumaise rezultatus tai vel visa europa apjuokins LRT tada jau tikrai tranzuot reikes i kita shaly nuo gedos toliau… dar ir gyvenu shalia LRT… GEDA LRT GEDA LABAI!

 22. Mini Me man labiausiai išsiskyrė.Pospinė,bet "europietiška" daina,kaip kažkas sakė iš komisijos.Ką gali žinot,gal ji parodys daugiau negu tos tetulės su "nemirštančiais" bumsikais.Sėkmės jai.

 23. Augustė ir Mini-me turbūt vienintelės dirbo su operatorium ir kameros padėtim. Žiūrovai, kurie yra salėje iš tikrųjų yra visiškai nesvarbūs, tikroje Eurovizijoje jie net negali balsuoti, taigi svarbiausi lieka žmonės prie TV ekranų. LT United buvo kiekvieną kameros sekundę suplanavę… Aš visai neprisimenu Mini-me dainos. Nei žodžių nei ritmo. Turbūt iš visų finalinių dainų tik sasha son priedainį dar atsimenu. Ir tą jo persikreipusį veidą 🙂 Mini-me atsimenu tik tiek, jog dominavo juoda-raudona spalvos, buvo sofa, o ji pati į vieną iš mokinukių panaši, bet dainos nei kiek 😀 Taigi, jeigu rinktume dainą pagal tai kiek ji įstringa į atmintį tai tokios šiemet praktiškai nėra. Šiemet neturiu tokios vienintelės dainos, kuri labiausiai patiktų. Gal ir gerai – nereikės kitiem įrodinėt kuri daina ir kodėl geriausia 🙂 Dabar nebent laukiu Vokietijos atrankos ir Cinema Bizarre pasirodymo, tikiuos, bent jie manęs nenuvils 🙂

 24. Man Augustes daina labai patiko, dar dabar skamba galvoje, grazus zodziai labai gerai isidemejau antra posmeli labai grazus buvo…Manau tokia daina kaip tik europai…

 25. keista man kam ta pertraukele reikalinga kai mokinukes grojo. Tipo sumavo rezultatus.. nesamone senai ten kompiuteris buvo viska suskaiciaves. reikejo kanors apmastyt suklastot.

 26. idomiai cia favoritus sudejo i viena vieta iskart eina aiste,sasha son ir raimonda… na siais metais man atrodo pasirinkimas nera didelis galima rinktis tik is,mini-me sasha son raimonda ir aisku aiste pilvelyte 🙂 as buciau patenkintas jei vienas is ju vaziuotu o pas mini-me labai grazus rihanos balsas :))

 27. o as vis delto tikiuosi, kad nugales Raimonda.
  Pilvelyte vel ne kokia daina dainuos… tik savo balo deapazona parodys ir nieko daugiau…;(

 28. nesakyk visiskai negyrdejes visa daina ten tik pristatymas juk 🙂 normaliai isgyrsim pilvelytes daina galesim sprest ko ji verta 🙂

 29. Pilvelytė nerealią dainą su geru pasirodymu turėjo pernai. Deja, žmonės kažką įdomaus pamatė 4fun monotoniškam pasirodyme… Šiaip šiek tiek gaila, jog sėkmingiausiai metais buvo visi geriausi pasirodymai paruošti: LT United, InCulto, Alanas… Tada buvo iš ko rinktis, o dabar tokių ryškių gerų dainų visiškai nėra.

 30. Augustė labai gražiai per teliką atrodo, bet salės žiūrovams labiau teko paragauti dainos nei vaizdo.

 31. To Anonimas: tai vistiek eurovizijoj balsuos per tv ziuredami zmones…

 32. na Minime tikrai nieko, bet pasimes toj didelej scenoj naujoke ir viskas, manau verčiausia – Augustė – profesionalų padedama tikrai gedos nepadarys – ir daina gera, ir balsas, Ulvydas kuris su LT United dirbo padeda. O del vietų – tai verkim neverkę, nelabai už mus kas balsuos ir taip. Šavrovas su mini gali paskes panašių dainų gausoj, Raimonda dar per žalia, Aistė nusibodo su savo žviegiančiom turkiškom dainom, o likusieji neverti dėmesio

 33. cia man, eNz?;)
  girdejau as Pilvelytes daina.
  taip, ji moka dainuoti. taciau, man ji dainuoja klaikiai… as jos neklausau, nes po keliu akimirku jos klyksmo man ausys uzia.:DD
  p.s.be to, as pana;)

 34. Man patinka Pilvelytės balsas 😀 Taip laukiu pasirodymo jos finale kad nebegaliu 🙂 Tikiuosi ko nors stulbinančio….bet tikiuosi kad nereiks nusivilti :/

 35. kiekvieno skonis, kaip matau, skirtingas:)
  dar pamatysim, kas su ta Pilvelyte iseis.. (tikiuosi, kad po to niekam neteks atlaikyti jos garsaus tevelio priekaistu, kad nebalsavo uz jo dukrele..)

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.