Eurovizija 2008 (renginys)

Naujas 2008 metų „Eurovizijos“ logotipas

Šiųmetinės „Eurovizijos“ šūkis skamba „Confluence of sound“, kas išvertus skambėtų „Muzikos santaka“. (Priminsime, kad 2002-2007 metais turėjome tokius šūkius: „Modern fairytaile“, „Magical rendez-vous“, „Under the same sky“, „Awekening“, „Feel the rhytm“ bei „True fantasy“)
Vietoj seno logotipo, kuris anksčiau buvo išrinktas kaip geriausias iš atsiųstų (nuotraukoje viršuje), pasirodė naujas, kuriame matome Serbijos vėliavos spalvomis papuoštą smuiko raktą. Greičiausiai pakeitimą paveikė neigiama žmonių reakcija į senąjį variantą.
Raudoni ir mėlyni brūkštelėjimai simbolizuoja Savos ir Dunojaus upes, kurios susilieja pačiame Belgrado centre. „RTS“ televizija taip pat paruošė kelias šio logotipo atmainas, kuriame trys spalvos sudaro kitas įdomias formas.
Eurovision.tv rašo: „Belgradas taps energijos susitikimo vieta, kur įvyks sumanymų apsikeitimas ir užgims naujos vertybės. Mūsų įkvėpimas buvo spalvų ir garsų sandūra, kuri simbolizuoja visas „Eurovizijos“ tautas, kurios kartu švęs „Eurovizijos“ metu.“

22 Komentarai

 1. sitas nors panasus i kazka… o tas senasis…nejuokinkit, dizainas nerealus: slyva – duda – lupos ir nata… 😀 nebejuokinkit… naujas geresnis. be kalbu.

 2. man taip pat antras variantas kur kas geresnis:)
  nors.. ir siame kazko truksta…

 3. dar nea…
  ta pati uzrasa 'Eurovision' galetu pakeisti… (turiu omeny uzraso srifta;))

 4. As tai stebiuos kaip ta senaji galejo isrinkti kaip geriausia? Kokie turejo butu kiti logotipai, kad ji isrinktu? Na, o sis visai nieko, bent tinka Eurovizijai.

 5. Šriftas tai geras.Tegu lieka.Kažkaip kitokio net nebeįsivaizduoju – pripratus prie tokio šrifto ;D O šiųmetinis logo tikrai geresnis.Praeitų metų logo tai galiu pasakyti – atrodo pagal mane tikra katastrofa 🙂

 6. Taip sis daug geresnis ir tikrai labiau tinka Eurovizijai nei senasis. Jei ji kazkada isrinko kaip geriausia, kokie turejo butu kiti logotipai?

 7. Aš taip pat neįsivaizduoju kokie logo turėjo būti "meno kuriniai" kad šis buvo išrinktas. Senasis toks banalus.Net negaliu į jį žiūrėt…Eurovizja…tiek žmonių ja domisi…ir toks "biednas" logo (čia kalbėjau apie senąjį logo):DD

 8. paprastas logas patriotishkas labai matosi is spalvu ju vieliavos…

 9. man logotipas tikrai patiko 🙂 geresnis nei senas .. kad patriotishkas tai jo bet geriau nei senas * 🙂

 10. tobulumui ribu nera – negali visiems patikti.:)
  o srifta tikrai galetu pakeisti…
  cia jis nuo Turkijos laiku, man atrodo dar… tiesa?

 11. Pritariu.Daug geresnis ir malonesnis akiai:)

  Praeitas man nepatiko nes kažko trūko:)))

  ********************

 12. Na nezinau,nelabai asmeniskai man jie patiko,bet ir nera patys prasciausi.Taigi duociau tarp 7 ar 8 balu.

 13. logotipas labai gražus, bet šaltas. Ta raudona spava, kaip kraujas išsitaškęs atrodo. O mėlyna irgi kažkokį šaltį neša. Na bet šis už ana logo žymiai šaunesnis 😉

 14. kazkaip tas smuiko raktas krauju istaskytas… toks kazkoks siuolaikiskas bet per daug persistengta modernume…

 15. taip ir yra… kraujas Serbijoj nuolat atsirandantis ir visus kartais lydintis dalykas… :((

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.