Eurovizija 2008 (atrankos)

Mini Me – kandidatė į pergalę

Kalbiname nacionalinės „Eurovizijos“ finalistę – Mini Me.
Ar visada stebi „Euroviziją“?

Taip, „Eurovizijos“ konkursus stebiu ir visada sergu už Lietuvos atstovus.

Praeitais metais pasiekei finalą su daina „Like you“. Kuo skiriasi pirmas kartas nuo dalyvavimo šiemet?

Per metus sukaupiau dar daugiau patirties. Juk viską darant nebe pirmą kartą, jautiesi daug drąsiau. Subūrėme žymiai didesnį kolektyvą. Kartais net nesitiki, kad šitiek profesionalių žmonių gali dirbti kelis mėnesius dėl 3 minučių pasirodymo. Šiais metais pristatomą dainą „Yes“ rinkome ir tobulinome jau labai seniai ir saugojome būtent „Eurovizijos“ konkursui.

Ar likai patenkinta savo pasirodymu?

Ko gero kiekvienas atlikėjas visada turi dėl ko prikibti prie savo pasirodymo. Tobulumui ribų nėra, po pasirodymo visa komanda aptarėme kas buvo ne taip ir ką dar reikėtų tobulinti, tačiau tai tik smulkmenos. Buvau patenkinta savo pasirodymu.

Kokio rezultato tikėjaisi? Ar nustebai gavusi daugiausiai balsų iš žiūrovų?

Be abejones dalyvauju šiame konkurse tam, kad nugalėčiau ir atstovaučiau savo šalį, tačiau iki savo pasirodymo tikrai nedrįsau spėti kaip man pasiseks. Atlikusi dainą ir išgirdusi šėlstančią publiką salėje bei komisijos vertinimus, tikėjau, kad galiu patekti į finalą. O tai, kad gavau daugiausia žiūrovų balsų, mane nepaprastai nudžiugino. Manau tai, kad palaiko žiūrovai, kurie galbūt mane pamate ir išgirto tik pirmą kartą, man yra svarbiau už laimėjimą ar vietą lentelėje. Jaučiuosi pasiekusi dalį užsibrėžto tikslo.

Kurie nacionalinės atrankos dalyviai labiausiai patiko? Ką iš finalistų laikote savo rimčiausiais varžovais?

Kol nemačiau finalinių dainininkų pasirodymų tikrai negaliu spręsti kuris iš jų geresnis. Jei tos grupės ar atlikėjai pateko į finalą, manau jie visi yra stiprus konkurentai.

Kaip vertini kai kurių žmonių nuomonę, kad Lietuvai turėtų atstovauti daug metų sceninės patirties sukaupę atlikėjai?

Taip iš dalies sutinku su tuo, kad atstovauti turi atlikėjai turintys scenines patirties. Tačiau manau, kad kai kuriems ir 10 praleistų metų ant scenos nepakaks, kad drąsiai jaustųsi didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje. Reikia pasitikėjimo savimi, savo daina, savo pasirodymu bei visa savo komanda. Aš dainuoju jau nuo 12 metų ir tikiu tuo ką darau.

Ar nacionaliniame finale paliksite tą pačią šou idėją, kurią išvydome? Gal kažką pakeisite?

Manome, kad pasirodymas tikrai pavyko, todėl dideliu pakitimu neplanuojame, tačiau staigmenų galima tikėtis.

Ar jau spėjai pagalvoti apie tai kas būtų laimėjimo atveju? Negąsdina
tai, kad Lietuvai atstovavę, ir nelabai aukštas vietas užėmę atlikėjai,
po „Eurovizijos“ dažnai būna sumaišomi su purvais?

Apie tai kas būtų jei laimėčiau, galvojau dar prieš pateikdama paraišką. Jei negalvočiau, kad esu pakankamai stipri dalyvauti „Eurovizijoje“, tikrai nebūčiau net bandžiusi. Kaip minėjau, dainuoju jau 12 metų, su manimi dirba daug profesionalų ir visą tai man padeda jaustis dar stipriau scenoje. Manau, kad didžioji dalis nuvykusių atstovauti Lietuvai į didžiąją „Euroviziją“, kaip teigiate, su purvais maišomi neteisingai ir tai daro tik atskiros grupelės pesimistiskai nusiteikusių žmoniu. Na ir kas, kad Lietuvos atstovai neužima aukštų vietų, juk niekam ne paslaptis, kad „Eurovizijos“ konkursas yra stipriai susietas su politika ir to meto pasauliniais įvykiais. Manau, kad reikia džiaugtis kai mūsų atstovai pasirodo profesionaliai, o tai pavyko praktiskai visiems, išskyrus kelis kurių įvardinti nenorėčiau.

Kada gerbėjai gali tikėtis debiutinio albumo?

Visus metus nuo praeitų metų „Eurovizijos“ iki šių metų, įrašinėjau albumą. Tai tikrai netrumpas tarpsnis. Šiuolaikiniai atlikėjai sugeba „iškepti“ albumą per kelis mėnesius ar net savaites, tačiau aš noriu, kad mano albumas būtų tikrai brandus ir kokybiškas. Šiuo metu jau liko tik kelios smulkmenos ir jis bus pilnai paruoštas gamybai. Tikiuosi neilgai trūkus, po „Eurovizijos“ konkurso, gerbėjai sulauks mano debiutinio albumo ir tikrai nenusivils.

Kuo šiuo metu be dainavimo užsiima Mini Me?

Būtent šiuo metu praktiškai visas mano laikas yra skirtas „Eurovizijai“. O šiaip visą savo laiką skiriu mokslams ir muzikai.

Keli žodžiai mūsų skaitytojams.

Norėjau labai padėkoti visiems, kurie tiki manimi. Į savo pasirodymą įdėjau daug darbo ir nuoširdumo. Tikiuosi tai jaučiate taip pat kaip ir aš jaučiu palaikymą stovėdama scenoje.
Labai tikiuosi palaikymo finale, o gal net ir didžiojoje „Eurovizijoje“.

Mini Me pasirodymas su daina „Yes“:

75 Komentarai

 1. tie Sashos fanai varo į neviltį;/ toks jausmas,kad balsai jau užpirkti ir tiek;[

 2. Na mini-me man is pat pradziu labai nustebino,nes praitais metais jeigu, neklystu jos daina man nepatiko.Si karta sou manyciau,yra vykes,taciau dar ne viskas yra padaryta.Tobulumo dar tikrai nera pasiekusi.Linkeciau Jai sekmes toliau tobuleti.

 3. Tikiuosi kad mini me laimes nes ji pati geriausia ir verta laimejimo ir pasirodymo didziajame Eurovizijos finale.

 4. Na del pacio finalo,jinai gali uzimti nemaza vieta,taciau dar sansas bus,pritariu tiems,kurie mano,kad galbut mini-me laimes,bet nereiktu taip greitai visko spresti,siandien viskas isaiskes.

 5. Heh,jau juokas paeme :DD kuo daugiau komentaru su individu sutampa,tuo inirtingiau juos savyje prisirasai ir isisavini 🙂 panasiai ir cia,pritariu.

 6. Čia daug bendraminčių aptikau,kaip ne keista:) (turiu omenyje,lyginantsu delfi:)) )

 7. Kažkas sako jog balsai užpirkti? Na gal nebus kaip praitais metais :[ o šeip žiuriu čia visi mini-me palaiko.. šaunuoliai :))

 8. mano kandidatai i Belgrada 2008
  1.Aiste
  2.Mini-me
  3.Julija&Girma

  4.Raimonda
  5.Sasha Son

 9. mano kandidatai i Belgrada 2008
  1.Aiste
  2.Mini-me
  3.Julija&Girma

  4.Raimonda
  5.Sasha Son

 10. Shnapso,kad ji verčiausia šiais metais.Deja,Sashos osn propaganda baugina;/

 11. Labai sokejas grazus vaikis 🙂 Beje teisingai komisija sake, kad atsinese foteli, taciau jo neisnaudojo 🙂 stiprus balsas mergiotes, bet… tokiu graziu, stipriu, ir sokanciu visada kas metus 15 buna…. Taciau lietuvos lygyje – tai super duper 🙂

 12. Mano kandidatas buvo nuo pat pradziu Jeronimas. Ir zinokit kaip gera – tiketi – ir matyti issipildyma sio noru 🙂 Nemiegojau ramiai dvi savaites, tai dabar iki geguzes nemiegosiu :)))))

 13. nesamonė visokie Jeronimai laimi, kurie net į finalą nepateks xD
  šita daina turėjo daugaiusia šansų laimėti euroviziją [bent jau aukštą vietą]

 14. ir kam cia patinka Milius? kuo tas ypatingas? krc bent galetu galva viena karta y maetus issiplaut. nusikirptu plaukus, tai vis normaliau atrodytu, o dabar nei 9 nei 1… Norejot Jeronima issiust? ir issiuntet. BRAVO! dabar visi stebesime kaip Lietuva atsidurs 19 vietoje

 15. Somewhere – 2008-02-01 15:04
  na, Jeronimas… jis dar zalias. galbut kitais metais padirbejes pasiektu daugiau. daina grazi, jis issiskiriantis, taciau nelabai man jis lietuviskas (turiu omeny, kad man jo isvaizda visai ne lietuvaicio), bet siaip ne tame esme. jam dar balsas dreba. dar ne laikas i didziaja Eurovizija. o mini me irgi dar per mazai turi siam reikalui patirties. juk Lietuvos finalas ir Eurovizijos finalas – du skirtingi dalykai!

  Ar tu pati esi profesionale? Kad laikai Jeronima zaliu? Pamatysi kaip sudrebes! Tik ne ta prasme kuria tu turi omeny! Reik patirties? Manau kad patyre dainininkiukai ne ka geriau pasirodo. Taip kad!

  mON – jei esi marozas ir nepatinka ilgi plaukai tai yra tavo nuomone.

  beje kad Jeronimas nelietuviskos isvaizdos tai tik pliusas. Be to nejau labai jau ten atskiriat kuris kuri kokios salies atstove? ant odos ir plauku neparasyta juk….

 16. na ka smoriginai reikejo leist mini-me o ne ta jaronima su ja gal net galetum papult i finala 😀 ;D

 17. sokejas Mini me yra pats graziausias vaikinukas sioj Lietuvelej musu :):P

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.