Eurovizija 2008 (atrankos)

Estija ir Danija: taip pat šiandien

21:35 val. Estijoje prasidės nacionalinis finalas „Eurolaul 2008“. 10 prieš tai uždaru būdu išrinktu atlikėjų pasirodys scenoje ir atliks savo kūrinius, su kuriais pretenduos į Estijos atstovo titulą. Visų dalyvių vaizdo įrašus galite pamatyti paspaudę čia, ir kairėje pusėje pasirinkę vieną iš 10 dainininkų.
Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti www.eurovision.tv tinklapyje.


Nacionalinis finalas Danijoje prasidės 21:00 val., kaip Lietuvoje. Jį galėsite stebėti šios nuorodos pagalba. Šou metu taip pat pasirodys 10 dalyvių. 8 iš jų – dviejų, prieš tai surengtų, pusfinalių nugalėtojai. Kiti 2 – tai radijo stočių išrinkti dalyviai.

21 Komentarai

 1. Šiaip, net nesiruošiu žiūrėti lietuvių eirovizijos finalo, tik įsijungsiu paklausyti kelių atlikėjų, ir patį galą, kad pamatyčiau kas laimėjo, nes visi pereiti metai ir etc., laimėtojai mane nuvylė…

 2. nieko nuostabaus.Tokie jau esame.Iš pradžių patys sukritikuojame,o kitais metais siunčiame tų atlikėjų kopijas.Neamąstome į priekį – esame atsilikę ir tiek.

 3. P.S. Juoksiuos,jeigu Euroviziją Serbijoje laimės popsinė daina(ne baladė).

 4. Na tiesa pasakius nelabai man rupi sios abi salys ir kas tenai laimes pirmasias vietas,is tikruju viskas kur kas idomiau kai pamatysiu per tikraja Eurovizijos finalo scena.Tai toks mano komentaras..

 5. stebesiu estijos nacionalinį finala. ir kartu lietuvos 🙂 pas estus pora mano best'u yra tikrai geru dainininku

 6. As tai stebesiu musu salies finala ir gal jei liks laiko kada paziesiu ir estijos finala, aiskiu ne tiesiogiai 🙂

 7. Estų požiūris į euroviziją daug rimtesnis nei lietuvių :[ ten dalyvauja žymus estijos dainininkai, o ne tokie, niekad nematyti. Pas mus tai proga nematytam pasirodyti, o estijoje apginti savo šalies garbe :[ todel estu pasiekimai zymiai pralenkia lietuvos

 8. to shnapsoman:
  manyciau yra todel, nes jie turi daugiau pasitikejimo savimi. juk jau yra viena karta laimeje Eurovizija ir kelis kartus aukstas vietas. be to, jie nedaro tokios tragedijos is nesekmiu. arba bent jau, jei ir daro, tai neskelbia to visam pasauliui. sakau, cia daug kas priklauso nuo poziurio.

 9. Pritariu. Lietuviai per daug "peršika" patyre nesėkme, ir viską vercia ant to atlikėjo kuris atsovavo šalį tą kartą. Ir taip gaunas kad tas muzikantas sukritikuotas žiniasklaidos daugiau nebedalyvauja, o iš jo ima pavyzdį kiti geri dainininkai ir nenorėdami susigadinti reputacijos šiame konkurse išvis nesirodo. Sakykim man gaila 2002 metų mūsų atstova Aivaro. Pasirodes gražiai bet užėmes priešpaskutine vietą, buvo apžmeižtas gėjumi, lopu ir pan, nors buvo nekaltas. vien dėl to kad tauta išsirinko jį atstovauti lietuvą (tiesa tuomet jis buvo antras, po b'avarijos). Ir po to karto jis kažkur dingo, baigė savo muzikanto karjera, ir emėsi kompozitoriaus amato ar kažko pan. Vat po tokių dalyku mes ir skundžiames kad nat. atrankoje ner iš ko rinktis

 10. kas isrinko ta sudziu jeronima? jis kai dainavo tai puse dainos nusidainavo ir kodel pas mus lietuvoje nugali lyriskos letos dainos be jokiu efektu?? juk i eurovizija visi vaziuoja su sau elementais o mes kazkoki viena vaikina issiuntem. galima palyginti lt united ir jeronima lt unaited buvo sou o jeronimas tik daina atlieka jo balsas butu gal ir neblogas jai dar gerai padirbetu. bet su toke daina tai tikrai ne i eurovizija!!!

 11. butent. apgailetina situacija.
  taciau, manyciau, kad dar ilgai sia linkme i gera niekas nesikeis.

 12. kas isrinko ta sudziu jeronima? jis kai dainavo tai puse dainos nusidainavo ir kodel pas mus lietuvoje nugali lyriskos letos dainos be jokiu efektu?? juk i eurovizija visi vaziuoja su sau elementais o mes kazkoki viena vaikina issiuntem. galima palyginti lt united ir jeronima lt unaited buvo sou o jeronimas tik daina atlieka jo balsas butu gal ir neblogas jai dar gerai padirbetu. bet su toke daina tai tikrai ne i eurovizija!!!

 13. mes todel, manyciau, ir nelaimime (ir dar ilgai nelaimesime), nes mes nuolat lyginame dangu su zeme ir varome ant tu, kurie ka nors daro. net pyktis ima!
  jei sakai, kad visi siuncia vien efektus, tai juk 43 pasirodymai su efektais.. ir uz ka balsuoti? balade bent issiskirs. man tie pasirodymai su milijonais blizguciu mane jau nervina. kur jusu protas??

 14. p.s. to Anonimas:
  tauta isrinko Jeronima Miliu!!! (cia tik tarp kitko)

 15. Na aisku,cia jau visos tautos nuodeme,del ko mes taip retai uzimam aukstas vietas,jau net ir nebezinom ka su kuo ir kaip ten lyginti,balades,sou,dar ka nors..kiekviena karta vis kazkas skirtingo ir nematyto ivyksta,o tas ir uzkabina,taip,kad nelengva spresti tiek man,tiek ir kitiems.

 16. Poskriptum,
  Na taip nereiktu kategoriskai vertinti,to kas laimejo,Jeronimas man buvo sukeles irgi laikina soka,taciau jau sugebejau su tuo susitaikyti,na ka padarysi.

 17. kol plagijuosim, tol nieko neiseis… bet, kita vertus, gal vienais metais netycia laimesim:) pasvajoti galima.

 18. Taip,zinau bet ir kartu abejoju
  viska nulemia tie patys "MES".
  Tada nera aisku del ateities planu.

 19. komentaras kad nera komentaru… kokie jus keisti… patys issirenkam, patys pykstam, nervuojames vietoj to kad ramiai gyventume 🙂 pvz man Julia 4 funa visai nepatiko ir as zinojau jos vieta ten, o stai del Jeronimo galiu duot galva nukirst kad jam ten seksis. Galiu palikt telefono nr. susisieksim, jei nepasieks geru rezutatau :DDDD

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.