Gyvenimas po Eurovizijos

Delfi.lt konferencija: Jeronimas apie ateities planus

Antradienį didžiausiame Lietuvos naujienų portale – delfi.lt vyko konferencija, kurioje šių metų Lietuvos atstovas į „Eurovizijos“ dainų konkursą – Jeronimas Milius, atsakinėjo į jam užduotus klausimus. Lankytojai buvo labai aktyvūs ir pateikė Jeronimui nemažai klausimų. Deja jis nespėjo į visus atsakyti, nes konferencija truko tik vieną valandą.  Pabandysiu apibendrinti antradienį vykusią konferenciją ir pateikti Jums svarbiausius klausimus ir atsakymus susijusius su Jeronimo planais.

Turbūt aktualiausias ir dažniausiai užduodamas klausimas buvo „Ar keisis pasirodymas?“. Jeronimas teigė, kad pasirodymas nesikeis, keisis nebent smulkmenos. Į didžiąją sceną jis išeis vienas. Keletas lankytojų Jeronimui siūlė pasikviesti savo mokytoją, Č.Gabalį, pritariamojo vokalo partijai. Pats Jeronimas šios galimybės neatmetė. Paklaustas kas buvo jo favoritai, Jeronimas išliko objektyvus. Jis paminėjo keletą atlikėjų, tarp kurių Aistė Pilvelytė, Sasha Son, Raimonda, Mini-me. Taip pat turbūt daugeliui įdomus klausimas, kodėl Jeronimas po savo dainos pasakė „nesąmonė“? Pats atlikėjas į šį klausimą atsakė paprastai. Jis pasakojo, kad toks žodis jo draugų kompanijoje reiškia tą patį, kaip ir „neįtikėtina“, „negali būti“. Grupės „Soul Brothers” vokalistas atskleidė laukiantis Vytauto Juozapaičio pamokų, kuris būdamas komisijos nariu pasisiūlė Jeronimui pagelbėti, jei nutiktų taip, kad jis laimėtų Lietuvos atranką į „Eurovizijos“ dainų konkursą. Pats Jeronimas tiki savo daina, bet vietos didžiojoje „Eurovizijoje“ neprognozuoja. Paklaustas ar Europai patiks jo daina, atsakė, kad tikisi jog Europai jau atsibodo įvairūs išsišokimai, „vyrai – moterys“ ir, kad Europa pagaliau įvertins muziką. Jeronimas užsiminė, kad jau pradėta mastyti  apie dainos „Nomads In the Night“ vaizdo klipą. Nors ties jo idėja dirba profesionalai, tačiau pats Jeronimas stengiasi išsakyti savo nuomonę ir mintis.

Kaip pasiseks Jeronimui didžiojoje „Eurovizijoje“ pamatysime Gegužės 22 dieną, o iki tol pasistenkime gerbti žiūrovų sprendimą ir palaikyti Lietuvos atstovą.

18 Komentarai

 1. Na žinoma šaunu 🙂 jis puikus mokytojas turėtų išpešt ką nors iš miliaus

 2. manyciau, kad vienas budamas jis scenoje normaliai atrodo, nes siai dainai ne labai tiktu kazkoks judejimas ar daugiau zmoniu, kurie tik blaskytu demesi. taciau, didziojoj eurovizijoj turetu buti pakankamai didele scena (kaip as isivaizduoju), tad gali isnykti tas jaukumas… nors, cia dar labai daug kas priklauso nuo sviesu ir operatoriu darbo. sekmes;)

 3. pagalba tikrai jam reikalinga..tegu jis tik tobuleja,nes kaip sake..netri jis scenines patirties..

 4. Na jei scena didelė bus labai,tai jam reikia labai gerai pasiruošt kad atkreiptų į save didelį dėmesį. Tai svarbiausia su vokalu padirba jei daugiau nieko neplanuos keist.

 5. Scena bus didele ir jis gerai atrodys joje pavergdamas visus vokalu. Vienisas, su menuliu ir taip stipriai dainuojantis.
  Kazkodel tikiu, kad visiems atsibodo 'bajeriai: ir si daina atkreips daugelio muzikos zinovu demesi 🙂
  As jau nuo dabar laukiu geguzes menesio!!!!

 6. Na manau,jam dar dar reiktu stipresnio vokalo,savo pasitikejimo,patirties ir kitu sceniniu patarimu..na ka as zinau,pamatysim,bet daug sansu as i ji nededu 🙂

 7. Jau geriau pritariančio vokalo neima nes bus tragedija.Dažniausiai parenka tokį kuris visiškai nedera prie solisto balso ir tada gaunas kad tas pritariantysis varo pro šalį.

 8. tai aisku,suderinti viska reikia o ne smeli pilstyt is kibiro i kiaura 🙂

 9. oi ne, as irgi pritariu minciai, kad jokio backo nereikia. nes pvz Laura&theLovers butent i bedugne ir nutempe kazkokios svedes 'dainininkes', kurios taip pro sali vare, kad baisu klausytis buvo.. ir dar ne viena cia pavyzdi galima butu pamineti. tai kad ne, nereikia geriau.

 10. cia jeigu kalbeti apie Jeronimo sekme toje eurovizijoje,nedaug kas galetu dabar ka nors ir pasakyti,bet remiantis praeitais metais,tai suprantama,kad prie galo buvom,dabar gali buti ne isimtis.

 11. nereikia lyginti. taip mes ir nieko nepasieksime, jei lyginsime nepalyginama.

 12. butent! kodel jus lyginat. nera ka lyginti jul4 fun ir Jeronimo. totaliai skiriasi. Julija man atrodo net dainuot gerai nemoka, su sirma ta bande suzaist. Jus nelyginkit praeities LT pasirodymu, tai nesulyginami dalykai!!!!

 13. gerai kad viskas apsiramino ir Jeronimas dabar atsipalaidavo 🙂
  nes jam jau buvo atsibode 5 interviu i diena…
  itariu uzknise buvo 🙂

Komentuoti