Be temos

Škotija „Eurovizijoje“?

.

Škotijos televizija „STV“ išreiškė norą dalyvauti „Eurovizijos“dainų konkurse, išsiųsdama savo atstovą nepriklausomai nuo likusios Jungtinės Karalystės.
Tai galėtų būti visai įmanomas variantas, nes Europos Transliuotojų Sąjunga (EBU) atsakė, kad negalėtų uždrausti tokiam sprendimui. Pagal taisykles kiekvienas regionas gali siekti narystės EBU ir dalyvavimo dainų konkurse. Tai galėtų suteikti teisę savo atstovus siųsti ir kitoms Jungtinės Karalystės dalims: Velsui ir Šiaurės Airijai.
Šioje vietoje atsiranda kita taisyklė, draudžiantį šią galimybę. „BBC“ „Eurovizijos“ konkurse jau atstovauja visai Jungtinei Karalystei, kurios sudėtyje yra Škotija, taigi antros škotiškos televizijos dalyvavimas būtų neįmanomas.
Kol kas mažai tikėtina, kad 2009 metais, tarp dalyvaujančių valstybių pamatytume šį Didžiosios Britanijos regioną, bet netikėtumų visada galima laukti.

.

.

22 Komentarai

 1. na butu visai idomu gal su skotija manau nepagailetu keliu balsuku lietuvai

 2. rokuti pagailetu – daugelis lietuviu Londone XDDD . Nu okn tada davai mes skaidomes toje EBU i Aukstaityja , Zemaityja , Suvalkija , Dzukija kiap tik vieni kitiems balu duotume XDDD

 3. nemazai zinokit ir skotijoj lietuviu yra 🙂 bet kaip idomiai. vargsiukai. negali atsiskirt, ir savarankiskai dalyvaut… nefainiai jiem kazkaip….

 4. nu as nezinau skraidytis gal ir nereikia dovilke juk tuirim latvius ir airius nes kotai ponai makaronai estai ir lenkai kai 4fun dalyvavo nieko neskyre nu bet apie skotija tyai visai idomu butu su ja

 5. Vėliau dar savo atstovus gali užsimanyti siųsti tokie regionai, kaip Katalonija, Krymas ir t.t. Po kurio laiko gali pasidaryti sudėtinga sutalpinti visų atstovų pasirodymus į gan ribotą transliacijos laiką.

 6. idomu ar skotai su savo sijonais isbegtu i scena :DD seip visai idomu butu skotus pamatyt

 7. manau, kad sito jau per daug… jau jei taip padarytu, tai ir kitos salys siektu to. ir visai menesi truktu ta Eurovizija. kazkaip anksciau esu girdejus, kad panasiai norejo atskirai dalyvauti ir Katalonija. bet kur tada ribos? kazkokia nesamone.

 8. tai jau tada cia ne Eurovizija.
  EURO – Europa, VISION – vizija.
  bet i tai jau nepanasu anaiptol.
  ir tegul dalyvauja SALYS, o ne ju DALYS.
  ar mes irgi tada siunciam 4 atstovus?;DD

 9. nereikia taip grieztai 🙂 juk skotai gyvena principu – "kartu bet atskirai" Todel as tik UZ 🙂

 10. tai kas pasakys, kad pvz zemaiciai taip negyvena??? daug kas taip dedasi gyvena. bet kiek tame tiesos?? fui.. as pries.

 11. Na nereiktu cia labai jau 🙂 ju tos tradicijos tai nu ka zinau,sijonai yra sijonai :))

 12. as sita irgi girdejau. ir apskritai jie ten labai tarpusavy susiskalde. gal dar 4 naujos valstybes nusimato;DD

 13. nu jau tik nereikia pasakot kad zemaiciai gyvena atskirai 🙂 net nepanasi situacija kaip ju.
  ir tikrai galetu atsiskirt, kas ateity netolimoj ir ivyks 🙂

 14. namanau, kad taip ivyks. nes tiesiog niekam tai neapsimoka. cia juk ne balkanai. visai kitkia situacija. nebus taip tikrai. tiesiog turi pakankama autonomija ir gerai jiems. nesiskirs.

 15. o as manau kad gali. ju autonomija yra per daug ryski kad jie liktu 🙂

 16. tai vat, kad ryski. ir taip jau visi ju ta autonomija pripazista, tai ko jiems skirtis?? tik daugiau patys problemu prisivirtu. jie galvoja bent smegenim, ne taip kaip kai kurios kitos salys, kurios dabar istroskusios laisves, bet is tiesu nelabai zino, ka veliau darys su ta laisve.

 17. o ko nesiskirrt? jie ir taip jau atsiskyrei 🙂
  o problemas manau greit issprestu 🙂

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.