Eurovizija 2008 (dalyviai)

Kitą šeštadienį Ukrainos daina

Gruodžio pabaigoje buvo pristatyta uždaru būdu išrinkta Ukrainos atstovė Ani Lorak. Dabar paaiškėjo, kad vasario 23 dieną, mergina atliks 3 ar 4 dainas, iš kurių žiūrovai išrinks tą, su kuria dainininkė važiuos į Belgradą. Ši diena bus sklidina „Eurovizijos“ atrankų, nes atstovus tuo metu rinks net 7 šalys.
Iš viso „NTU“ televizija gavo 109 kūrinius. Iš jų, vyrų komisija, kurioje galima rasti 2003 metų Ukrainos atstovą, išrinks tuos geriausius. Dainą pavadinimu „Shady lady“ Ani Lorak išsiuntė kasmet „Eurovizijos“ reikalais užsiimantis Filipas Kirkorovas. Rusijos estrados žvaigždė tris pastaruosius metus rėmė Andželiką Agurbaš, Dimą Bilan bei Dmitrijų Kolduną.
Ukraina „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvavo tik 5 kartus, bet jau spėjo pasidžiaugti 1, 2 ir 7 vieta.

Daugiau Ani Lorak vaizdo klipų ir trumpa biografija senesniame mūsų straipsnyje, kurį rasite paspaudę čia.

9 Komentarai

 1. tai vel gal Kirkorovas savo nagucius prikisti ruosiasi?;D oh.. jam paciam dar karta gal reiktu sudalyvauti, nes labai jau reiskiasi;)
  sekmes jiems issirinkti ne popsiucha (nors tai mazai turbut tiketina)

 2. nu joa, reklama. ir dar uz kuria grascius sumoka.. arba visai nieko. galbut jam paciam kazkam moka, kad jis ten butu. nenustebciau 😀

 3. Na bus idomu isgirsti ka jie paruose ir ka issrinks 🙂

  Linkiu siai saliai sekmes,tegu pasiekia savo 🙂

 4. Somewhere. Nu kaip be Kirkorovo jie issivers, manau, kad jis ar Baltarusijai, arba Rusijai, arba Ukrainai butinai pades ruostis kaip visada, jo pavarde mes tikrai isgirsime ir ji pati pamatysime per eurovizija.

 5. tai as to nenugincyju. jam tik kad ilisti.. o jis butinai tai padarys – ka gi jis veiks tiek laiko;DD

 6. o zinokit as stebiuos ko pats Kirkorovas nedalyvauja?
  juk jis surinktu melejonus balsu is visos europos vien del to kad jis zinomas 🙂
  hm?

 7. na tikrai, kad zinomas, tai dar nieko nereiskia. o kaip su TATU buvo?? juk zinomos. bet liko antros ar trecios… ir Brainstorm nelaimejo… ir tas pats Kirkorovas gi nelaimejo, kai dalyvavo kazkada.. ir dar yra tokiu pvz… taigi, tas zinomumas pergales dar neuztikrina. bet ir gerai, nes kitaip butu visiskai neidomu.

 8. tai nebutinai laimet! kaip dabar populiaru sakyti – i 15 – uka patekti svarbiausia 😀

Komentuoti

Miroslav
„Eurodienos“ administratorius bei ilgalaikis redaktorius. 2007 metais įkūrė „Eurodienos“ pirmtakę „Eurosavaitę“.